Jak korzystać z pizzy Wolfgang Puck Pizza Rotisserie

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak korzystać z pizzy Wolfgang Puck Pizza Rotisserie


Wolfgang Puck Convection Pizza Piekarnik Rotisserie jest w przybliżeniu wielkością piekarnika i oferuje kilka różnych funkcji gotowania do gotowania mięsa, pizzy i innych potraw. W piecu znajduje się stojak do pieczenia / pieczenia, kropelka, rożek, tacka na śmieci i temperatury zmiennej gotowania oraz temperatury i ustawienia konwekcji. Piekarnik jest dostępny w Internecie oraz w wybranych sklepach z artykułami dostawczymi lub domami towarowymi. Podczas pracy kuchenki jest dość prosta, tylko osoby dorosłe powinny korzystać z urządzenia z powodu energii elektrycznej, ciepła i ostrych narzędzi.

Rzeczy, których potrzebujesz

Szpachelka

Ciąg (jeśli jest potrzebny)

Potholder

Gotowanie konwekcyjne

  • 1

Przesuń schowek na piekarnik do najniższego położenia, podnosząc stojak do góry.

2

Ustaw "Temperature Control" na wymaganą temperaturę.

3

Ustaw "Function Control" na "Bake" i "Time Control" do najkrótszego czasu pieczenia, którego przepis zaleca. Gotowanie konwekcyjne trwa krócej niż w przypadku większości tradycyjnych metod gotowania.

4

Umieścić żywność wewnątrz piekarnika i zamknąć drzwi.

5

Kontroluj jedzenie podczas gotowania i usuń po zakończeniu. Przekręć "Regulacja Temperatury" na "0" i "Kontrola Czasu" na "Wył." Po zakończeniu gotowania. Odłączyć piekarnik.

Rotisserie

1

Umieść drugi koniec widelca obrotowego na końcu plucia na drugim końcu, w którym zęby są skierowane do środka. Lekko dokręć śrubę. Przesuń ostry koniec spluwa przez środek środka.

2

Drugą końcówkę widelca należy umieścić na przeciwległym końcu rożki, używając zębów zwróconych do pieczywa. W razie potrzeby wyreguluj pieczenie, aby wyśrodkować go na plucie. W razie potrzeby dokręć śruby tak, aby widelce były dobrze zabezpieczone. Dokręcaj nogi lub skrzydła na drobiu ze sznurek, aby można było łatwo go obrócić.

3

Przed upływem sezonu lub wypchnij mięso, a następnie umieść ostry koniec wosku do gniazda napędu po prawej stronie pieca. Przesuń rowkowany koniec plucia na lewe gniazdo w piecu.

4

Ustaw "Temperature Control" na "Max" i "Function Control" na "Rotisserie". Ustaw "Time Control" w najkrótszym czasie wymienionym w przepisie. Jeśli przepis wymaga zaparzania mięsa przez co najmniej dwie godziny, ustaw kontrolę czasu na "Włącz" i sprawdź czas gotowania po dwóch godzinach.

5

Przekręć "Regulację Temperatury" na "0" i "Kontrola Czasu" na "Wyłącz" po zakończeniu procesu pieczenia. Wyjmij kuchenkę po wyjęciu plam z kuchenki. Ustaw pieczeń na desce tnącej lub innej odpornej na wysoką temperaturę i pozwól mięso stanąć na około 10 do 15 minut. Użyj pólecki, aby poluzować śruby na każdym końcu widelców, ponieważ śruby będą gorące. Usunąć plaster i widelce z rostby.

Pizza

1

Umieścić dołączony pizzę do kamienia na środkowej półce. Ustaw "Function Control" na "Pizza" i "Temperature Control" na "Max."

2

Rozciąć ciasto pizzy na lekko wypolerowaną powierzchnię i utworzyć 8-calowe koło. Zewnętrzna krawędź powinna być nieco grubsza niż wewnętrzna powierzchnia.

3

Lekko zetrzeć ciasto z oliwą z oliwek i umieścić pożądane składniki na ciastku. Umieść pizza na kamień.

4

Zamknij drzwiczki piekarnika i pozwól pizzy gotować przez około sześć do ośmiu minut, aż skorupka będzie złocisto-brązowa.

5

Usuń pizzę z pizzerii za pomocą łopatki. Dodać dodatkowe dodatki. Przekręć "Regulacja Temperatury" na "0" i "Kontrola Czasu" na "Wył." Po zakończeniu gotowania. Odłączyć piekarnik.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.