Jak korzystać z Priceline i nazwać własną cenę

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak korzystać z Priceline i nazwać własną cenę


Priceline to wyszukiwarka podróży, która oferuje dwa sposoby oszczędzania kosztów podróży. "Gwarancja najwyższej ceny" oznacza, że ​​firma Priceline zwróci różnicę - i oferuje 50 dolarów kredytu na następną podróż - jeśli klient znajdzie tę samą trasę po niższej cenie w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Dla klientów z elastycznymi harmonogramami funkcja "Nazwij własną cenę" pozwala zaoszczędzić nawet więcej. Jeśli czas lotu nie ma znaczenia, a jesteś gotowy lecieć na dowolnym z największych linii lotniczych, pozostań w dowolnym hotelu markowym i wynająć jedną z pięciu największych firm wynajmu samochodów w USA, należy wziąć pod uwagę "Nazwij własną cenę "Funkcja.

Nazwij własną cenę

Otwórz okno przeglądarki i przejdź na stronę Priceline.

Przewiń w dół do pola "Nazwij własne ceny" i kliknij opcję "Kup teraz" w ramach lotów, hoteli lub samochodów.

Wpisz lotnisko odlotu i przylotu, datę podróży oraz liczbę pasażerów do zarezerwowania lotów; Miasto, daty podróży i ilość pokoi do rezerwacji hotelu; Lub miasta pick-up i wysiadania, lotniska, typu samochodu i dat podróży na samochód.

Kliknij "Zamów teraz".

Wpisz ofertę w polu "Nazwij własne ceny" i wypełnij informacje o pasażerach na loty. Wybierz sąsiedztwo i ranking gwiazdkowy hoteli, a następnie wpisz swoją ofertę. W przypadku wypożyczalni samochodów sprawdź typ samochodu, miejsca odbioru i wysiadania, a następnie przed lotem podaj informacje o locie i sterowniku.

Kliknij przycisk "Dalej".

Zaakceptuj lub odrzuć ubezpieczenie podróżne.

Przeczytaj streszczenie opłat, ważne informacje, zasady i warunki oraz politykę prywatności.

Wpisz swoje inicjały, aby zaznaczyć, że przeczytałeś, zaakceptowałeś i zgodziłeś się na warunki i zasady określone w tym artykule.

Wprowadź adres i adres rozliczeniowy karty kredytowej.

Kliknij "Kup moje bilety już teraz."

Wskazówki:

Wprowadzona oferta nie może zostać zaakceptowana. Im wyższa oferta, tym bardziej prawdopodobne jest, że odniesie sukces. Tak czy inaczej, powinieneś otrzymać odpowiedź w niecałą minutę. Jeśli oferta nie zostanie zaakceptowana, możesz zmienić stawkę lub spróbować ponownie w ciągu 24 godzin. Aby zdać sobie sprawę z tego, na co warto liczyć, należy rozważyć, że średnie oszczędności w hotelu wynoszą 50 procent w porównaniu z konkurentami i 40 procent w przypadku wynajmu samochodów.

Bilety nie podlegają zwrotowi, nie podlegają anulowaniu, nie mogą być przenoszone i nie kwalifikują się do częstych ulotek.

Większość lotów krajowych odbywa się w godzinach od 6:00 do 22:00, a loty z dowolnego miejsca w wybranych terminach.

Poszukują lotów typu non-stop, ale w każdym połączeniu mogą być każde połączenie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.