Jak korzystać z usuwania plam Didi Seven

Admin 10 Views 0 comments
Advertisement

Jak korzystać z usuwania plam Didi Seven


Didi Seven powstała w Niemczech w 1967 roku jako skoncentrowany, łatwy w użyciu środek do usuwania plam na niemal każdym produkcie lub materiale. Interwood Direct, kanadyjska firma, sprzedaje produkt w Ameryce Północnej. Chociaż Didi Seven jest bardzo wszechstronna i skuteczna, należy nadal postępować zgodnie ze standardowym protokołem usuwania plam, testując niewielki, niepozorny obszar przed próbą usunięcia plam.

Rzeczy, których potrzebujesz

Szczotka miękka

Papierowe ręczniki

Miękkie szmatki

Instrukcje

Zebrać nadmiar materiału powodującego plamę papierowymi ręcznikami. Delikatnie wymmóż - nie trzeć - ręczniki na plamie. Użyj małej, miękkiej szczoteczki do usuwania nadmiaru cząstek, jeśli plama pochodzi z materiału stałego, takiego jak wymioty lub dżem truskawkowy.

Spłukać poplamiony materiał wodą. Użyj zimnej lub gorącej wody w zależności od elementu powodującego plamy (patrz: Odniesienia).

Zastosuj Didi Siedem. Umieść delikatną ilość Didiego Siedem na plamce, używając miękkiej ściereczki lub szmatki. W przypadku tkanin teksturowanych, takich jak wykładziny dywersyjne i tapicerskie, należy rozsiewać Siedem Didi za pomocą miękkiej szczoteczki. Zastosuj łyżeczkę ciepłej wody i delikatnie rozsmaruj Didi Seven na dotkniętym obszarze, aż rozpuści się w tkaninie. Niech Didi Siedem ustawi w tkaninie nie dłużej niż pięć minut. Użyj mniej czasu na delikatne tkaniny, takie jak cienka bawełna lub jedwab.

Opłukać resztkę Didi Seven z materiału całkowicie zimną wodą. Blot tkaniny suchej. Jeśli przedmiot poplamiony jest zmywalny z myjniami, prać jak zwykle zgodnie z instrukcjami producenta. Jeśli plama pozostaje, powtórz trzy pierwsze kroki, używając łyżki wrzącej gorącej wody, aby rozpuścić sierść Didi Siedem.

Wskazówki:

Wlać club soda na dywany i tapicerkę, aby rozpuścić Siedem Didi zamiast używać ciepłej wody.

Do delikatnych tkanin, takich jak jedwab, wlać destylowaną wodę do Didi Siedem.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.