Jak kupić oryginalne filmy z Gwiezdnych Wojen

Admin 6 Views 0 comments
Advertisement

Jak kupić oryginalne filmy z Gwiezdnych Wojen


Trudniej było znaleźć oryginalne filmy z Gwiezdnych wojen. Wiesz, te, które pojawiły się zanim George Lucas postanowił, że potrzebuje ich świerku, dodając garstkę bezużytecznego CGI? Na szczęście w 2006 roku wydali całą oryginalną trylogię na płycie DVD. Teraz możesz oglądać Gwiezdne Wojny, jak to powinno być obserwowane, a nawet nie musisz wychodzić z domu, aby ich znaleźć.

Instrukcje

Przejdź do witryny Amazon.com. Szukaj "oryginalnej trylogii gwiezdnych wojen" w sekcji Filmy i telewizja w menu przewijania.

Znajdź nową Nadzieję, Imperium kontratakuje i powrót Jedi. Musisz je kupić oddzielnie, ponieważ wszystkie zestawy pudeł są nieaktualne. Kosztowały około 19 dolarów za sztukę.

Umieść wszystkie trzy filmy w koszyku. Sprawdź się z Amazonią. Pamiętaj, aby użyć Free Super Saver Shipping, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Usiądź i poczekaj na oryginalną wersję Trylogii Gwiezdnych wojen.

Wskazówki:

Upewnij się, że filmy są wydaniami z 2006 roku. Powinni powiedzieć "zawierają oryginalne wydanie teatru" i powinny obejmować zarówno wersję 1977, jak i wersję filmu z 2004 roku.

Możesz również kupić zestaw do pudełka oryginalnego Trilogy Gwiezdnych wojen używanych w Amazonii lub innym sklepie internetowym.

Możesz sprawdzić lokalne sklepy z filmami (np. Best Buy), aby sprawdzić, czy mają te same wersje filmów, jeśli nie chcesz ich kupować online.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.