Jak leczenie objawów wirusa brzucha

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak leczenie objawów wirusa brzucha


Miliony ludzi na całym świecie doświadcza wirusów żołądkowych każdego roku. Nikt nie jest odporny na wirus żołądkowy; Może dotyczyć każdego, od niemowląt po osoby starsze. Większość przypadków trwa od jednego do trzech dni, ale niektórzy ludzie byli chorzy na tydzień z tym. Wirus żołądka nie ma miejsca w żołądku, ale w jelicie cienkim. Poprzez leczenie objawów można znaleźć ulgę i być w stanie lepiej, szybciej.

Rzeczy, których potrzebujesz

woda

Acetaminofen

żelatyna

Napój sportowy

Poduszka rozgrzewająca

Jak leczenie objawów wirusa brzucha

  • 1

Pij dużo płynów. Wirus żołądka często powoduje wymioty lub biegunkę. Jeśli biegunka jest bardzo zła, możesz zostać odwodniona. Picie dużej ilości płynów, takich jak woda czy napoje sportowe, może pomóc w uzupełnieniu i nawilżeniu ciała. Pomoże to również szybciej. Jeśli pojawi się bardzo odwodniony, można dostać się do szpitala i umieścić na IV.

2

Zażyj acetamfen. Wiele osób doświadcza gorączki, która może wzrosnąć do 104 stopni F. Biorąc dawkę acetaminofenu może pomóc w obniżeniu temperatury. Acetaminofen może również działać w celu złagodzenia bólu i bólu związanego z wirusem żołądka.

3

Odpocznij. Kiedy masz wirusa żołądkowego, możesz czuć się zmęczony i opróżniony z energii. Dbanie o spoczynek jest jednym z najlepszych sposobów leczenia tego objawu wirusa żołądka. Ciało uzdrawia się, gdy śpisz i to się dzieje, gdy jesteś chory. Niewystarczające odpoczynek może cię nie poprawiać.

4

Jeść miękkie, mdłe potrawy. Z wirusem żołądkowym nie musisz jeść pikantnych lub smażonych. Żywności, takie jak żelatyna, krakersy i tosty siedzieć łatwo na chory żołądek i powinny być spożywane. Zupa z kurczaka z makaronem to kolejne jedzenie, które nie zaszkodzi już chorym żołądkom. Czasami jednak żołądek nie może poradzić sobie z jedzeniem. Właśnie w tej chwili powinieneś pić dużo napoju i nie martwić się jedzeniem, dopóki nie jesteś gotowy.

5

Użyj poduszki. Skurcze żołądka towarzyszą czasem wirusowi. Podczas gdy acetaminofen może pomóc złagodzić ból związany z skurczami żołądka, innym sposobem jest umieszczenie poduszki ogrzewającej przed żołądkiem. Nie wkładaj poduszki na wysoką, a następnie bezpośrednio na skórę, ponieważ może to spalić.

Wskazówki:

Przed zastosowaniem leku przeciwgorączkowego należy poradzić się lekarza, ponieważ wirus musi go uciec, co oznacza, że ​​biegunka musi zatrzymać się na własną rękę.

Antybiotyki nie działają na wirus żołądkowy i nie powinny być stosowane, jeśli lekarz nie zaleci.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.