Jak malować paznokcie przez zanurzenie ich w malowanej farbie

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak malować paznokcie przez zanurzenie ich w malowanej farbie


Sztuki paznokciowe są popularnym oświadczeniem mody dla wielu kobiet, od pasków po kwiaty i inne projekty. Możesz pójść do salonu do paznokci, aby uzyskać gwoździe, ale możesz zaoszczędzić czas i pieniądze i uzyskać takie same wyniki zawodowe, wykonując podstawowy proces. Dla zabawy, wielobarwny wzór paznokci, który zwiększa głębokość i zainteresowanie paznokciami, można malować paznokcie, zanurzając je w wymodelowanym paznokciu.

Rzeczy, których potrzebujesz

Różne kolory paznokci

Plastikowy pojemnik

Wykałaczka

Zmywacz do paznokci

Poduszki bawełniane

Waciki bawełniane

Instrukcje

  • 1

Wlać równe ilości różnych kolorów poleru do paznokci w plastikowym pojemniku - polski paznokci będzie trudny do wyjęcia z pojemnika, więc wybierz ten, który można wyrzucić później. Wymieszaj kolory razem z wykałaczką. Powinieneś widzieć smugi obu kolorów równomiernie kręcone w pojemniku.

2

Zanurkuj jeden palec w mieszance polerowania na paznokcie, umieszczając ją na cieczy i obracając ją z jednej strony na drugą, równomiernie pokrywając cały paznokieć.

3

Powtórz to na pozostałych paznokciach.

4

Zdejmij niewielką ilość płynu do paznokci na bawełnianą podkładkę i przetrzyj ją wokół palców wokół każdego paznokcia, aby usunąć paznokcie z okolic paznokci.

5

Wlać niewielką ilość środka do usuwania paznokci na wacikiem i ostrożnie usunąć resztki polerowania z okolic paznokci. Niewielki rozmiar wymazy pozwala na manewrowanie blisko paznokci bez usuwania polerowania z paznokci.

Wskazówki:

Dodając kilka kroplów wody do polerowania paznokci przed malowaniem paznokci pomaga rozrzedzić mieszaninę i uzyskać bardziej przejrzysty wygląd.

Dodaj metaliczny odcień polerki do mieszanki, aby uzyskać połysk na paznokciach.

Wybierz pastelowe kolory do paznokci na subtelny swirled design.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.