Jak mieszać wołowinę i wieprzowinę

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak mieszać wołowinę i wieprzowinę


Mięso podgrzewane jest do różnorodnych potraw, takich jak hamburgery na grillu, domowej roboty meatloaf lub klopsiki, aby przygotować makaron. Dwiema wędlinami, które tworzą pyszną fuzję, to mielona wołowina i wieprzowina. Podczas łączenia mięs nie wymaga wiedzy specjalistycznej szefa kuchni, wiedząc, jak i co dodać, możesz pomyślnie przygotować potrawy.

Rzeczy, których potrzebujesz

Równe części wołowina i wieprzowina

1 jajko za każdy kilogram mięsa

miska

Widelec

Termometr mięsa

Instrukcje

Użyj równych ilości mielonej wołowiny i wieprzowiny niezależnie od przepisu, z którego go używasz. Na przykład, jeśli masz przepis o mięsie, który wymaga 1 funta mięsa, użyj 1/2 funta wołowiny i 1/2 funta wieprzowiny.

Użyj 1 jajka na kilogram mięsa, którego używasz w przepisie. W poprzednim przykładzie użyjesz 1 jajka. Rozbić jajko (jajka) w misce i lekko rozbić przez 30 sekund za pomocą widelca.

Wymieszaj mięso i jaja razem. Aby dobrze je wymieszać, dokładnie umyj ręce i użyj rąk, aby połączyć mięso. Można też użyć dużej łyżki kuchennej lub nawet maseru ziemniaczanego. Wymieszać dokładnie przez 3 do 4 minut.

Dodaj inne składniki przepisu wymaganego do mięsa. Na przykład, jeśli robisz Meatloaf, możesz dodać papryki bell, cebulę i inne warzywa. Dla burgera, sosu Worcestershire, pieprzu i ziół. Jeśli recepta już wymaga jaj, nie należy ich dodawać, ponieważ jaja w recepturze mięsa są zazwyczaj oznaczane jako spoiwo, co jest już zrobione.

Ugotuj, grill lub piecznij mięso zgodnie z przepisem, upewnij się, że temperatura wewnątrz mieszanki mięsa sięga co najmniej 160 stopni Fahrenheita. Przyklej termometr do najgrubszego miejsca mięsa pod koniec gotowania. W razie potrzeby przygotuj kilka minut.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.