Jak mogę powiedzieć, który zestaw mojej karty Pokemon jest od?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak mogę powiedzieć, który zestaw mojej karty Pokemon jest od?


Karty Pokémon nadal rosną, ponieważ kilka kart Pokémon (zwanych "ekspansjami") dodaje się na rynek kart rocznie każdego roku. Ponieważ każdy zestaw może zawierać wiele kart z tym samym znakiem Pokémon, a ponieważ znaki Pokémon mogą występować w wielu zestawach, śledzenie pochodzenia kart może szybko stać się doświadczeniem smutnym. Wciąż ważne jest, aby wiedzieć, skąd pochodzą karty, ponieważ ustalone pochodzenie może przynajmniej przyczynić się do całkowitej wartości swoich kart.

Ustanowienie faktów

Zidentyfikuj nazwę Pokémona na karcie. Nazwa znajdzie się u góry portretu postaci, zazwyczaj w największych literach, które pojawiają się na karcie.

Spójrz na dwie małe numery (oddzielone ukośnikiem) w prawym dolnym rogu karty handlowej. Na przykład możesz znaleźć taką kombinację: 22/166. To oznacza, że ​​karta jest 22 z 166 kart w oryginalnym talii.

Spójrz na małą, czarno-białą ikonę obok kombinacji liczb. Ta ikona jest wyjątkowa dla zestawu Pokémon i może być użyta do zgrupowania karty z innymi członkami oryginalnego pakietu.

Wykonywanie badań

Odwiedź witrynę katalogową kart Pokémon, na przykład "Psychic Pokémon Connection" (http://www.psypokes.com/tcg/search.php).

Wpisz nazwę swoich Pokémonów w wyszukiwarce katalogu. (Jeśli pole wyszukiwania nie pojawia się na pierwszej stronie, poszukaj karty "Nazwa". Ta opcja zazwyczaj przenosi Cię do wyszukiwarki i pozwoli Ci wyszukać zestawy kart przy użyciu nazwy swojego znaku Pokémon).

Znajdź swoje zestawy liczb Pokémon w sekcji "Set" w wynikach wyszukiwania postaci. Na przykład, jeśli Twój znak Pokémon to Grotle i 49 w szeregu 130 kart, poszukaj kombinacji liczb 49/130. Zestawy są zazwyczaj oferowane w tej samej kolumnie, co "Numery", więc niezależnie od nazwy zestawu (zwykle pogrubioną) pojawia się obok kombinacji liczb, to zestaw, z którego pochodzi karta.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.