Jak można mieszać wiadro z farbą o pojemności 5 galonów?

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak można mieszać wiadro z farbą o pojemności 5 galonów?


Malarze często znajdują wiadra 5-galonowe niezbędne do dużych i małych projektów. Profesjonalni kontrahenci często kupują wiadra z farbą o pojemności 5 galonów w celu wykorzystania ich w dużych pracach, a właściciele domów mogą mieszać kilka małych puszek z farbą razem w wiadrze, aby uzyskać jednolity, gładki kolor. Jednak farba może łatwo oddzielić się i uregulować, gdy używasz tak dużych ilości. Mieszanie wiadra z farbą o pojemności 5 galonów wymaga specjalnej techniki, aby zapewnić równomierną barwę i zapobiegać nadmiernemu naprężeniu ramion.

Rzeczy, których potrzebujesz

Gazeta lub szmatka

Lakier przeznaczony do użycia z wiadrem o pojemności 5 galonów

Instrukcje

  • 1

Umieść 5-galonowy wiadro na górze rozłożonej gazety lub szmatki.

2

Opuść ciężką farbę przeznaczoną do użycia w 5-galonowym wiadrze do wiadra, zgarniając ją wzdłuż jednej krawędzi wiadra. Pociągnij za końcówkę kijka do dołu wiadra.

3

Przeciągnij kij wokół zewnętrznej krawędzi wiadra, poruszając się bardzo wolno. Pociągnij kij w górę, poruszając się po obwodzie wiaderka - pomysł polega na narysowaniu farby na spodzie puszki do góry. Czas ruchów tak, aby dno kijka osiągnęła górną część farby po powrocie do oryginalnego punktu początkowego.

4

Wsuń drążek z powrotem do spodu wiadra w punkcie początkowym. Kontynuuj mieszanie farby powoli, aż osiągnie jednolity kolor.

Wskazówki:

Wyciągnięcie kijka całkowicie z farby może sprawić, że rozpryskuje się. Pozostawić wierzchołek drążka tuż pod powierzchnią farby, aby zminimalizować bałagan.

Możesz używać wiosła zamiast mocnego kreski malarskiej.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.