Jak myć kurtki z futrem

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak myć kurtki z futrem


Pranie kurtek z futrem jest złożonym procesem. Futerko futra lub kostiumu jest trudne do mycia bez uszkodzenia. Najbardziej skutecznym sposobem na czyszczenie kurtki jest zabranie go do profesjonalnego czytelnika, który często pracuje z futrem, ale możesz spróbować wyczyścić kurtkę w domu.

Rzeczy, których potrzebujesz

Łagodny detergent

Pralka

Kabina prysznicowa

Instrukcje

  • 1

Oczyść powierzchnię kurtki futrzanej. Zmieszaj łagodny detergent w letniej wodzie. Zanurz dłoń w wodzie. Przetrzyj dłonią po zabrudzonej powierzchni, aby oczyścić futro lub inną część kurtki. Spłukać czystą wodą, a następnie poczekać na wyschnięcie kurtki przez 24 godziny.

2

Umyj cały ubranie do pralki w celu uzyskania ciężkich plam lub gleb. Napełnij do prania połowę pralki letnią wodą. Wyłączyć pralkę.

3

Wlać niewielką ilość łagodnego detergentu do pralki. Umieść kurtkę z futrem wewnątrz pralki. Pozostawić kurtkę moczyć przez 15 minut.

4

Zamocuj marynarkę wewnątrz pralki ręką. Przesuń go wokół pralki, aby usunąć cały brud i olej.

5

Ustaw pralkę w obiegu spustowym i obróć przedmiot. Nie wolno dopuścić do mieszania płaszcza kurtki, która może usunąć futro z kurtki.

6

Użyj ustawienia, aby spłukać marynarkę zimną wodą. Po wypłukaniu kurtki spuścić pralkę i ponownie wycierać produkt. Nigdy nie pozwól, by pralka agitowała odzieży. Prawdopodobnie będziesz musiał stanąć w pobliżu pralki cały czas, aby przestać poruszać się podczas tego cyklu.

7

Zdjąć kurtkę futrzaną z pralki, gdy kończy się cykl wirowania. Przyczepić kurtkę przez zasłonę prysznicową przez 24 do 28 godzin, aż sierść i kurtka są suche. Jeśli musisz założyć kurtkę na futro, powiesić kurtkę z nowego miejsca co dwie lub trzy godziny, aby zapobiec fałdowaniu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.