Jak napisać list motywacyjny jako recepcjonistka recepcyjna w biurze medycznym

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak napisać list motywacyjny jako recepcjonistka recepcyjna w biurze medycznym


Recepcjonistki w biurze medycznym służą jako greeters, brokerów ubezpieczeniowych i koordynatorów skierowania, m.in. role zawodowe. Są pierwszymi pacjentami, którzy spotykają się podczas wchodzenia do biura medycznego i mają doskonałe umiejętności obsługi klienta i rozwiązywania problemów. Podkreśl swoje umiejętności, jak również doświadczenie w biurze lekarskim, jakie masz w swoim liście na stanowisko recepcjonistki medycznej.

Instrukcje

  • 1

Wskazać w pierwszym ustępie, czy jesteś certyfikowanym asystentem medycznym, czy nie. Nie wszyscy pracodawcy wymagają od wnioskodawców posiadania CMA, ale jeśli masz, powiedz pracodawcom od samego początku. Posiadanie CMA jest ogólnie dodatkowym zadaniem dla personelu medycznego, ponieważ może być konieczne okazjonalne wspomaganie pacjentów, przyjmując żywe znaki lub przygotowując je do procedur.

2

Podaj przykłady sposobów postępowania z trudnymi firmami ubezpieczeniowymi lub pacjentami z listu motywacyjnego. Pracodawcy chcą wiedzieć, że możesz rozwiązywać problemy, popierać pacjentów i ćwiczyć oraz być zmotywowani, a jednocześnie profesjonalnie i uprzejmie. Przykłady z Twojego doświadczenia zawodowego mogą wykazać się tymi umiejętnościami.

3

Określ, że jesteś szybkodzącą ucząc się z zainteresowaniem w dziedzinie medycyny, jeśli masz niewielkie doświadczenie lub nie ma odpowiedniego doświadczenia. Przedyskutuj wszelkie doświadczenia z obsługą klienta lub recepcjonistą, które masz w innych branżach. Nie zaniedbujcie wspomnieć o doświadczeniu, które otrzymałeś z wolontariatu, który byłby przydatny jako recepcjonista medyczny.

4

Określ, czy mówisz innym językiem, jako recepcjonistka medyczny, który jest dwujęzyczny może być szczególnie cennym pracownikiem na obszarach o dużych populacjach imigrantów i uchodźców. Porozmawiaj też o swoich umiejętnościach komputerowych, znajomości terminologii medycznej oraz o wszelkich ubezpieczeniach i rozliczeniach.

5

Powiedz pracodawcy, co możesz zrobić dla niego w swoim liście motywacyjnym zamiast podkreślić, co pracodawca może zrobić dla Ciebie i swojej kariery. Podaj, że możesz zwiększyć efektywność swojego biura, obniżyć koszty zaopatrzenia biura lub być pomocnym tłumaczem.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.