Jak napisać plan zachowania

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak napisać plan zachowania


Kiedy przyciągniesz i przyniesiesz tego wspaniałego nowego pracownika na pokładzie, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest utrata go konkurentowi. Aby osiągnąć optymalny sukces, należy napisać plan zachowania, który dotyczy zdarzeń w całym okresie życia pracowników. Wpływ na to, czy Twoi pracownicy pozostają, czy wyjeżdżają, zaczynają się od wstępnego rekrutacji.

Instrukcje

  • 1

Rekrutuj z uczciwością. Kluczem do rekrutacji pracownika, który przebywa, sprzedaje im dokładny obraz Twojej firmy. Opieraj obietnicę, co nie jest prawdziwe. Jest bardziej prawdopodobny, że nowy pracownik, który uważa, że ​​skłamał.

2

Opracuj proces wynajmu, który wyjaśnia Twoje propozycje wartości firmy. Upewnij się, że pracownicy, którzy zarządzają procesem wynajmu, mogą informować o przyczynach przyłączenia się i pobytu. Trzymaj proces wynajmu z dużym zainteresowaniem (dużo kontaktów) i traktuj kandydata z szacunkiem.

3

Wdrożenie procesu orientacji dla pracowników z końcowym celem zachowania. Aby zmierzyć się z wczesnym wykrwawianiem, przeprowadzić orientację przestrzenną w ciągu pierwszego miesiąca i wymagać częstego spotkania menedżera i pracownika. Skuteczna orientacja pracowników zachęca do zachowania.

4

Utwórz programy szkoleniowe, które umieszczają nowego pracownika w kluczowych spotkaniach, w interakcjach z kluczowymi graczami i dostarczają jej narzędzi niezbędnych do wykonania zadania. W celu zmniejszenia zużycia, zapewnić wczesne możliwości prób i błędów w środowisku sprzyjającym.

5

Zapewnij mentor dla nowego pracownika. Szkolenie mentorów, aby zademonstrować pasję do swojej pracy. Silni mentorzy są kluczem do skutecznych planów utrzymania pracowników.

6

Uczestniczy w sprawiedliwych procesach oceny. Jeśli pierwsze doświadczenie oceniające pracownika jest słabe, zacznie kwestionować jej wartość dla firmy. Kluczem do skutecznego procesu oceny jest dostarczenie informacji zwrotnej, która nie jest tylko kierownikiem pracownika, ale również pracownikiem zarządu.

7

Zarządzaj procesem odejścia pracowników. Nawet jeśli zrobisz wszystko dobrze, niektórzy pracownicy będą musieli opuścić. Proces wywiadów z wyjazdu wymaga zachowania uczciwości. Udostępniaj dane o wyjeździe w formie zagregowanej całej organizacji i otwarcie pracuje nad walką z problemami. Jeśli pracownik czuje się szacunkiem po swojej drodze, on z pewnością dzieli się tym uczuciem z osobami wciąż zatrudnionymi przez Ciebie.

Wskazówki:

Badaj corocznie pracowników, aby zrozumieć obszary, w których morale jest wysokie, a gdzie wymaga poprawy. Zapewnia to istotne informacje dla użytkownika i wysyła wiadomość, na którą warto docenić dane pracowników.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.