Jak napisać pożegnanie list do chłopaka

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak napisać pożegnanie list do chłopaka


Kiedy twoje relacje z twoim chłopakiem przebiegają niezależnie od tego, czy ze względu na niezgodne z sobą różnice i stałe argumenty, czy po prostu odejmowane od siebie, przychodzi czas, w którym musisz zerwać i zakończyć związek na dobre. Jednym ze sposobów na to jest pisanie listu rozbiciu, w którym pożegnamy się z wszystkim, co dzieliłbyś się jako para.

Rzeczy, których potrzebujesz

Papier

Pióro lub ołówek

Koperta

Instrukcje

Skomponuj list w swoim własnym pismem. Nie wysyłaj kogoś listu "Drogi John" przez e-mail lub wpisując go. Te metody mogą napotkać jako surowe i bezosobowe. Poświęć trochę czasu, aby powiedzieć, jak się czujesz w swoim własnym piśmie, nawet jeśli musisz początkowo zaplanować swoje słowa komputerem.

Zacznij od listu pozytywnej notatki, wspominając o pozytywnych i zabawnych momentach, które oboje dzielili się jako para, zarówno o pierwszej randce, jak i o śmiesznych wewnętrznych żartach, które mieliście razem.

Unikaj bycia znośnym. Po prostu mówiąc, pożegnanie list jest po prostu pożegnanie. Nie stawaj oskarżycielskiej listy wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek zrobiłeś z wami lub zanotuj wszystkie jego wady. Być może, z drugiej strony, spróbuj wspomnieć o rzeczach, które mogłyby zrobić źle w związku, aby położyć nacisk na fakt, że obojgu jesteś niezgodny romantycznie.

Bądź jasny. Nie owijaj w bawełnę. Nie zostawiaj swojego chłopaka z watpliwościami, co chcesz osiągnąć, a także nie pozostawiaj fałszywej nadziei. W liście wyraźnie rozróżniaj sposoby rozstania.

Omów to, czego nauczyliście się w związku. Nawet jeśli negatywne przewyższają dobro w nieudanym romansie, najprawdopodobniej jesteś w stanie odejść lepszej osobie. Być może twój chłopak nauczył Cię, jak być bardziej współczującym lub nauczy Cię, jak docenić sport. Dowiedz się, co z relacją sprawia, że ​​jesteś wdzięczny i cieszę się, że to przeżyłem.

Unikaj wrażenia, że ​​jesteś zdruzgotany lub zgubiony przez pomysł rozbicia. Prowadzi to do zamieszania. Zachowaj list w pozytywnym tonie i spróbuj zachęcić koncepcję pozytywności i nowości dla siebie zarówno w przyszłości, jak i w dalszym ciągu.

Życzę mu powodzenia. Powiedz mu, że masz nadzieję na dobrą przyszłość dla niego we wszystkich jego staraniach i zachować swój ton szczerze. Nie wspominaj o idei bycia przyjaciółmi, co może po prostu pogłębić sytuację. Potencjalny okres przyjaźni może przyjść później, po rozstaniu i uzdrowieniu.

Wskazówki:

Spróbuj przekazać swojemu chłopakowi list osobiście, zamiast go przesłać do niego.

Staraj się trzymać twój list krótko i zwięźle, zamiast szaleńczo i niespójnie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.