Jak naprawić łodzie na bass tracker

Admin 8 Views 0 comments
Advertisement

Jak naprawić łodzie na bass tracker


Bass Tracker produkuje najnowocześniejsze, łodzie typu turniejowego. Łodzie są zbudowane tak, aby mogły trwać, ale długotrwałe narażenie na elementy i brak konserwacji może prowadzić do uszkodzenia. Łodzie można skutecznie naprawić za pomocą podstawowych narzędzi. W wielu przypadkach tylko na zewnątrz będzie wymagało napraw, które można wykonać w budżecie. Jeśli silnik zaburtowy wymaga naprawy lub wymiany, wydatki mogą być bardzo wysokie.

Rzeczy, których potrzebujesz

Dywan klasy morskiej

Siedzisko na ławce

Fotel siedziska

Bateria

Płyny silnika

Świece zapłonowe

Instrukcje

Wyciągnij cały dywan z wnętrza łodzi, jeśli jest zużyty i zgniły. Dywan w łodzi Bass Tracker jest gatunkiem morskim wysokiej jakości, ale może gnić, jeśli jest narażony na cykle wilgoci i ciepła. Przyklej nową warstwę dywanu morskiego do wnętrza łodzi.

Zdejmij zawiasy trzymające pokrywę fotela. Zmierzyć gniazdo i zamówić nowe siedzenie od producenta lub od dealera okrętowego. Zamocuj nowy fotel do zawiasu. Usuń również śruby mocujące fotele do metalowych słupków. Oczyść metalowy słupek wodą z mydłem i założyć nowe gniazdo.

Jeśli bateria jest bezczynna przez ponad miesiąc, przetestuj akumulator za pomocą miernika napięcia. Naładuj akumulator, jeśli jest martwy i wymień go na nowy, głęboki model cyklu morskiego, jeśli nie będzie on ładowany. Bateria ma kluczowe znaczenie dla rozruchu elektrycznego, automatycznych pomp zęzowych, silników trolujących i urządzeń elektronicznych.

Wymień olej w silniku zaburtowym i dodaj świeżą benzynę, jeśli nie został on poddany działaniu środka konserwującego gazy. Również dodać płyn hydrauliczny do podnośnika silników i smarować wszystkie złączki i ruchomych części na podnośniku i silniku. Jeśli silnik zaburtowy jest trudny do uruchomienia, wymień świece zapłonowe.

Uruchom łódź w płytkiej wodzie i sprawdź, czy nie ma wycieków i stabilności. Opuść silnik i przetestuj go również. Jeśli silnik próbuje się odwrócić, ale nie uruchamia się, można go naprawić. Jeśli silnik nie reaguje, może wymagać wymiany lub całkowitego przebudowania.

Wskazówki:

Nie rozpoczynaj naprawy łodzi, dopóki nie jesteś pewien, że kadłub nie jest uszkodzony. Każda łódź z solidnym kadłubem może zostać przywrócona.

Opuść kotwę i pozostań w dobrym zakresie brzegu, podczas gdy robisz wstępny test silnika.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.