Jak naprawić suwak, który nie będzie się trzymał razem

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak naprawić suwak, który nie będzie się trzymał razem


Zamki są zwykle powodem, że ludzie wyrzucają ubranie do kosza, a przymocowanie złamanego zamek jest zwykle dość prostym przedsięwzięciem. Jest kilka powodów, dla których zamki nie będą trzymać się razem. Zarówno zęby, jak i zęby były nieprawidłowe, niektóre ściegi na zamek błyskawiczny poślizgły się, powodując zniekształcenia zębów lub złamanie lub wygięcie zęba i zerwanie zębów, powodując złe zęby podczas naciągania klapki Zamek błyskawiczny.

Rzeczy, których potrzebujesz

wkrętak płaski

Szczypce

Igła z nitką

Zamienna głowa zamek błyskawiczny, zamek błyskawiczny i zamek błyskawiczny

Mocowanie zamka błyskawicznego z zerwanym zaczepem

Rozciągnij ubranie na płaską powierzchnię i upewnij się, że narzędzia są łatwo dostępne. Będziesz musiał zobaczyć, dlaczego zamka błyskawicznego nie wyrównują, więc określ to, oceniając uszkodzenia zamka.

Pryśnij śrubokrętem płaskim pod stoper. Powinno się wyłączyć z niewielką siłą.

Przesuń suwak na dół i sprawdź, czy nie ma problemów z poruszaniem się w górę iw dół. Jeśli tak, a wszystkie zęby wyrównują, a następnie dodaj kolejny zamek do dołu, umieszczając oba części w prawidłowym miejscu i delikatnie dociskając końcówką śrubokręta tak, aby dwie części zamka błyskawicznego ze sobą łączyć.

Mocowanie zamka przez wymianę główki i karty

Sprawdź głowę i zakładkę zamek błyskawiczny. Będzie to bardzo oczywiste, jeśli jest złamane, ponieważ nie zejdzie z zębów.

Pryśnij śrubokrętem płaskim pod stoper. Powinno się wyłączyć z niewielką siłą. Oddziel zęby zamka błyskawicznego i delikatnie pociągnij za złamaną głowę.

W razie potrzeby użyj śrubokręta lub szczypców, aby odchylić głowę. Uważaj, aby nie złamać zębów z zębów. Po wyjęciu, przesuń głowę tak, aby mieć tylko zęby i taśmę zamka błyskawicznego na ubraniu.

Wyrównaj zamek błyskawiczny, lekko popychając dwie połówki. Przesuń nowy koniec zamek błyskawiczny na zamek błyskawiczny, upewniając się, że działa poprawnie. Powinien z łatwością zapiąć i rozpakować zamek błyskawiczny. Przejdź do kroku 3 w powyższej sekcji, aby dodać zamek błyskawiczny lub wsunąć go na miejsce przy użyciu igły i gwintu. Zrób to przez zszywanie na taśmę zamka błyskawicznego, aż do zębów, tak aby dno głowy zamek nie mogło zsunąć się. Każda z tych metod utrzyma zamykany zamek błyskawiczny przed końcem.

Wskazówki:

Jeśli zdecydujesz, że Twój zamek nie jest sklejany ze sobą, ponieważ zęby są złamane, wtedy zamek będzie musiał zostać wymieniony.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.