Jak naprawić zmarszczki ust

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak naprawić zmarszczki ust


Jeśli zauważysz dobre pionowe linie wokół ust, gdy spojrzysz w lustro, to, co widziałeś, jest naturalną częścią procesu starzenia się. Brak kolagenu i zmniejszenie elastyczności skóry może powodować zmarszczki w czasie. Jeśli palisz, często tknij wargi lub spędzasz dużo czasu na elementach, prawdopodobnie będziesz miał / a ten problem. Chociaż te powierzchowne linie są nieszkodliwe, możesz przywrócić usta do pełniejszego stanu i zmniejszyć lub wyeliminować zmarszczki warg jak najwięcej. Istnieje kilka sposobów, aby przywrócić usta do młodzieńczego wyglądu.

Rzeczy, których potrzebujesz

woda

Pomadka

Nawilżacz

Skóra oczyszczająca

Kwas alfa-hydroksylowy

Instrukcje

Praktykuj odpowiednie techniki hydratacji. Pij co najmniej osiem 8-uncji. Codziennie szklanki wody nawilżają skórę od wewnątrz na zewnątrz. Użyj terapeutycznych, nawilżających balsam do ust wargi i codziennie nawilżający balsam do twarzy, aby przywrócić wilgoć z zewnątrz i zmniejszyć zmarszczki.

Skonsultuj się z chirurgiem kosmetycznym lub dermatologiem, aby otrzymywać zastrzyki wypełniające. Wstrzyknięcie materiału, takiego jak kolagen, własne komórki tłuszczowe, polimery i kwasy hialuronowe są alternatywą dla tymczasowej naprawy zmarszczek warg. Wyniki różnią się i mogą trwać od dwóch do sześciu miesięcy. Możliwe są efekty uboczne, takie jak posiniaczanie, ból, obrzęk i zaczerwienienie.

Regularnie usuwaj skórę wokół ust. Użyj ziarnistej pielęgnacji twarzy w celu usunięcia powierzchniowych komórek skóry i zredukować zmarszczki. Umyj obszar peelingiem w sposób poziomy, aby wyrównać wygląd linii pionowych.

Zastosuj produkty zawierające kwas alfa-hydroksylowy do obszaru. Kwas alfa-hydroksylowy jest powszechnie stosowany na skórze w celu odwrócenia skutków starzenia. Zacznij powoli z tymi produktami, aby uniknąć podrażnień skóry, a następnie zwiększyć częstsze stosowanie. Zawsze stosuj krem ​​przeciwsłoneczny po użyciu tych produktów.

Często uśmiechasz się. Uśmiechnięty jest bezpośrednim przeciwieństwem ruchów płochujących i puckers, które tworzą delikatne linie wokół ust. Często uśmiechasz się, wygładzasz skórę wokół ust i przeciwdziałasz zmarszczkom.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.