Jak narysować anatomię człowieka

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak narysować anatomię człowieka


Rysowanie ludzkiej anatomii, znanej również jako rysunek rysunku, jest koniecznością uczenia się dla każdego ucznia sztuki. Zacznij od wyboru systemu ludzkiego ciała, który zamierzasz narysować, na przykład szkieletu, mięśni lub nagiego rysunku. Możesz nawet zdecydować się skupić się na jednym narządzie, takim jak oczy czy serce, ale skupić się na ciele jako całości, aby uzyskać wygodę rysowania proporcjonalnie, co jest główną techniką rysowania anatomii.

Rzeczy, których potrzebujesz

Nr 2 Ołówek

Papier

gumka do mazania

Temperówka

Diagramy anatomiczne lub model anatomiczny

Twarda powierzchnia lub Sztaluga

Instrukcje

  • 1

Kup anatomię lub figurkę rysując książki lub pobierz schemat lub model ludzkiego anatomii, który chcesz narysować. Modele anatomiczne są w różnych rozmiarach w sklepach z artykułami sztuki lub specjalistycznymi sklepami online. Użyj modelu na rysunku nagiego rysunku.

2

Umieścić kawałek papieru i ostrze ołówek nr 2 --- standardowy ołówek dla początkującego --- na swojej powierzchni roboczej. Narysuj linię pośrodku strony, a następnie drugą linię, na której będą wypuszczone łopatki.

3

Narysuj dodatkowe linie, gdzie będzie góra głowy, gdzie stopa się kończy, a gdzie biodra będą pójść. To zachowa proporcje wyrównane podczas rozpoczynania mapowania oddzielnych części ciała.

4

Zbadaj proporcje lub model lub diagram. Porównaj je z rysowanymi liniami, aby sprawdzić proporcje. Zacznij od lekkiego szkicu kontury różnych części ciała: głowy, szyi, tułowia, kończyn. Nadal spójrz na swój schemat lub model i z powrotem na stronie, aby zachować proporcje. Usunąć i poprawić w razie potrzeby.

5

Przejdź przez szkic bardziej szczegółowo. Naciśnij ołówek w przypadku ciemnych konturów, a następnie przeciągnij lub naciśnij cicho, aby uzyskać cienie, aby dodać głębię i objętość. Wyszkolone oko będzie w stanie określić, co odbijać i co definiować, ale jest to praktyka.

6

Usuń dowolne linie szkicu, których nie chcesz w ramach sfinalizowanego rysunku, takiego jak linie, które służyły do ​​centrowania i dzielenia rysunku lub jakichkolwiek grubych linii szkicu.

Wskazówki:

Gdy stajesz się bardziej zaawansowany, kup zestaw ołówków, który pochodzi z ołówków w szeregu twardości. Spowoduje to wyeliminowanie konieczności naciskania ciężej lub bardziej miękkiego podczas rysowania.

Rysunki rysunkowe zawierają nagość, więc pamiętaj o tym, jeśli kupujesz dzieciom.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.