Jak narysować Jezusa Chrystusa

Admin 79 Views 0 comments
Advertisement

Jak narysować Jezusa Chrystusa


Jezus Chrystus jest jednym z najbardziej znanych postaci nie tylko sztuki, ale i świata. Każdy artysta ma własną interpretację, jak narysować Jezusa, ale wielu zaczyna się w tym samym miejscu - ucząc się rysować ludzkie kształty. Chociaż wiele osób może być zastraszonych myślą o rysowaniu figur ludzkich, istnieją sposoby na uproszczenie procesu. Poprzez zerwanie elementów obrazu na mniejsze elementy można nauczyć się rysować nie tylko Jezusa, ale innych postaci ludzkich.

Instrukcje

Najpierw narysuj kształt ciała. Ciało jest podobne do wydłużonego prostokąta. Umieść ten prostokąt w środku i dolnej części papieru. Utwórz ten prostokąt na tyle długo, aby był główną częścią tułowia ciała i nóg. Ponieważ Chrystus jest często na sobie w szatach, nie musisz rysować nóg. Pozostały obraz zostanie zbudowany na tym kształcie.

Narysuj owalny kształt nad prostokątem dla głowy. Szkicuj w dwie linie z owalu na szyję. Utwórz dwie linie z każdej strony z góry prostokąta. To stanie się rozpostartymi ramionami.

Szkic w liniach włosów i brody. Mogą zaczynać się jako linie skręcające u góry iu dołu owalu. Narysuj lekką linię poziomą przez obszar oczu. Użyj tej linii jako przewodnika, aby oczy były równe. Zrób odważnie siedem, aby utworzyć nos.

Zrób dwa owale dla oczu. Dodaj ciemniejsze centra dla tęczówki i źrenic każdego oka. Dodaj brwi. Wykonaj wydłużony, owalny poziomy ust, znajdujący się pod nosem i nad brodą. Szkic poziomą linię przez środek owalu, aby utworzyć wargi.

Zrobić dwa małe owale na końcu każdej linii ramion. Narysuj w ramionach odzieży. Ponieważ odzież w tym okresie była prosta w budowie, można to zrobić, zmieniając linie w miękkie prostokąty. Zrób dwa małe kształty litery U u dołu prostokąta na nogi.

Dodaj szczegóły. Usuć linie prostokąta, które jest ciałem i nogami. Spraw, aby ta okolica wyglądała jak wyłożona tkanina. Możesz dodać pasek linowy, który da ciało bardziej definicji. Usuń wytyczne w twarz. Zakończ brodę i włosy. Dodaj jedną lub dwie linie do rąk, aby nadać im kształt.

Wskazówki:

Można chronić rysunek poprzez natryskiwanie go lekką warstwą sprayu do utrwalania lub aerozolu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.