Jak naturalnie leczenie objawów zapaleń pochwy

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak naturalnie leczenie objawów zapaleń pochwy


Zapalenie macicy powoduje dużą ilość bólów w jamie ustnej i może towarzyszyć krwawienie z analii, skurcze, zaparcia, gaz i mdłości. Zapalenie pochwy jest spowodowane, gdy nieprzetworzone pokarmy nie są przenoszone w układzie pokarmowym w odpowiednim czasie. Niezdatna żywność znajduje się w jelitach i zaczyna podrażniać przekrwienie, powodując ich zapalenie. Na szczęście, objawy zapalenia uchyłka mogą być znacznie zmniejszone lub wyeliminowane przy kilku zmianach diety.

Rzeczy, których potrzebujesz

Dodatek włókna

Świeże owoce

woda

Schemat ćwiczeń

Instrukcje

  • 1

Jak naturalnie leczenie objawów zapaleń pochwy


Zacznij diety o wysokiej zawartości błonnika. Fiber wspomaga trawienie i zapobiega gromadzeniu się nietłukłych produktów spożywczych, które mogą powodować zapalenie powieki. Staraj się dodawać co najmniej 30 g błonnika do codziennej diety.

2

Jak naturalnie leczenie objawów zapaleń pochwy


Jedz ekologiczne owoce i warzywa, które są bogate w błonnik w celu zmniejszenia objawów zapalenia uchyłka. Produkty ekologiczne są wolne od chemikaliów i pestycydów, które mogą podrażniać i nasilać zapalenie uchyłków. Nasiona, małe orzechy i łodygę selera nie mogą być łatwo trawione i należy unikać osób cierpiących na zapalenie uchyłków.

3

Zużywaj duże ilości wody przez cały dzień. Utrzymanie się uwodnionego pomaga organizmowi lepiej strawić jedzenie i czyści system. Powinieneś pić co najmniej 8 szklanek wody przez cały dzień.

4

Jak naturalnie leczenie objawów zapaleń pochwy


Zaangażuj się na regularną rutynę ćwiczeń. Robienie co najmniej 25 minut ćwiczeń każdego dnia pomaga w trawieniu i może zmniejszyć objawy zapalenia uchyłków. Nagrywanie energii sygnalizuje, że ciało używa żywności przechowywanej w niej w celu uzyskania energii i zmniejsza ilość niezdatnej żywności w jelitach.

5

Użyj lewatywy, aby usunąć jelita. Nietraktowane pokarmy mogą zapchać jelita i powodować ogromną ilość bólu. Użycie bez recepty zastrzyku może pomóc usunąć zatkanie i uwolnić ciśnienie powodujące dyskomfort.

Wskazówki:

Olej z nasion lnu i oleje rybne pomagają w trawieniu.

Unikaj jedzenia pikantnych potraw.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.