Jak oblicza się GAA?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak oblicza się GAA?


Nawet najbardziej żarliwi kibice hokeja słyszeli o Alecie Connellu. Późny bramkarz Ottawa Senators, Detroit Falcons i Montreal Maroons ma w istocie rekord NHL na najlepszą karierę GAA lub cele - przeciętnie. W swojej 12-letniej karierze opublikował GAA w wysokości 1,91. Ten stat może być nieco trudniejszy do wyliczenia w trakcie kariery, ale sama formuła jest całkiem prosta.

Obliczanie GAA

Cele - w przeciwieństwie do średniej jest zasadniczo statystyką obliczania liczby bramek bramkarza w pełnej 60-minutowej grze. Formuła obliczania tego jest bardzo prosta: dozwolone cele pomnożone przez 60, a następnie podzielone przez całkowite minuty grane. Na przykład bramkarz, który gra 20 meczów i da 54 bramki, miałby GAA w wysokości 2,70. To byłoby 54 razy pomnożone przez 60 lub więcej 3.240 - podzielone przez 1200 minut.

Inne czynniki

Stat korzysta z minut gry zamiast graniach gry, ponieważ bramkarz nie znajduje się w sieci przez całe 60 minut, a czasami dłużej niż 60 lat. Jeśli zostanie pociągnięty za późno w grze dla dodatkowego napastnika, może on postać tylko 58 lub 59 minuty. Jeśli gra przechodzi w nadgodziny, może on zgłosić 65 minut. Puste bramki nie liczą się do GAA bramkarza, ale są sprzeczne z GAA zespołu. Cele strzelania nie mają żadnego znaczenia.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.