Jak obliczyć wymiary kartonu

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak obliczyć wymiary kartonu


Obliczanie wymiarów pudła ułatwia określenie rozmiaru pudełka. Jeśli byłeś producentem, musisz wiedzieć, jak wysłać swój produkt. Jeśli na przykład pakujesz każdy produkt w pudełko 2 na 2 na 1 cala, możesz obliczyć rozmiar kartonu, na który chcesz dostarczyć 50, 100 lub więcej sztuk. Aby określić pudełko w pudełku o rozmiarze prawidłowym, musisz znaleźć objętość dostarczonych przedmiotów i określić opakowanie kartonu.

Rzeczy, których potrzebujesz

Linijka

Instrukcje

Zmierzyć bok każdej sztuki. W przykładzie każdy kawałek ma wymiary od 2 x 2 x 2 cale.

Określ objętość każdego pojedynczego produktu. Głośność (V) jest równa wysokości (H) razy szerokości (W) razy długość, V = H W L. Więc, objętość każdego kawałka wynosi 8 cali sześciennych (2 2 2).

Określ objętość całkowitą. Jeśli wysłałeś 100 sztuk, pomnożysz objętość o 100. Daje to całkowitą objętość 100 kawałków na 800 cali sześciennych.

Podziel całkowitą liczbę parzystą. Ponieważ masz 2-calowe pudełka, wewnętrzne pomiary muszą być podzielne przez 2 lub będziesz marnował miejsce. Ponieważ całkowita liczba to 100, 10 to logiczne miejsce na początek. To pozostawia cię za 80.

Podziel pozostałe objętości o 10 i masz cały numer 8. Oznacza to, że 100, 2-calowe pudełka sześcianowe mieści się w pudełku 10 x 10 x 8 cali.

Wskazówki:

Przy obliczaniu kartonu na coś delikatnego, dodaj do pojemnika objętość substancji amortyzujących.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.