Jak obrócić koszulkę w szyję załogi

Admin 13 Views 0 comments
Advertisement

Jak obrócić koszulkę w szyję załogi


Znalazłeś właśnie prawą koszulę: fantastyczny nadruk, idealny kolor i miękką tkaninę, która spłaszcza twoją figurę. Jedyny problem polega na tym, że doskonały ubiór ma dołączony golf golfowy, który jest zbyt ciasny, zbyt luźny lub po prostu nierozsądny i nieatrakcyjny. Na szczęście, prosty dekolt redo jest tylko kilka snips away.

Rzeczy, których potrzebujesz

Golf

Nożyczki

Rębak

Miarka

Szpilki

Igła z nitką

Wiązanie stronniczości

Maszyna do szycia

Usuń Turtleneck From Your Knit Sweater

  • 1

Obróć sweter na zewnątrz. Zauważysz, że golf jest dzianiny oddzielone od swetra, a następnie dwa kawałki były ze sobą połączone.

2

Użyj nożyczek do wycinania nici łączących szyję z swetrem.

3

Wyciągnij przędzę, którą wyciągnęłaś. Przędza powinna się łatwo rozplatać, pozostawiając dwie oddzielne kawałki - szyję i ciało swetra. Jeśli jesteś zadowolony z przygnębionego wyglądu szyjki szyi na sweterze, to już się skończysz.

Zakończ dekolt sweterka

1

Wsuń dekolt do wnętrza swetra.

2

Przypnij rolkę wokół wewnętrznej krawędzi nowego dekoltu.

3

Użyj igły i gwintu, aby ręcznie przetrzeć walcowaną krawędź dekoltu do wnętrza swetra. To pozwoli zachować sweter z rozplatania i dać nowej szyi kołnierza załogi czyste wykończenie.

Usunąć Turtleneck From The Sewn Top

1

Obróć turtlenek na zewnątrz. Kark został prawdopodobnie związany z ciałem koszulki. Oznacza to, że można usunąć wiele wątków.

2

Zdejmij nitki, przymocujac golfa do korpusu koszuli z zszywaczem.

3

Usuń paski gwintu z oddzielonych kawałków wierzchołka. Jeśli jesteś zadowolony z przygnębionego wyglądu szyi załogi na koszulce, to już się skończysz.

Zakończ dekolt

1

Wytnij długość taśmy naciągowej na tyle długo, aby przejść przez nowy dekolt koszuli na kołnierzu.

2

Kanapę niedokończoną krawędź koszulki wewnątrz fałdy wiązania stronniczości i zatrzaśnij w miejscu. Pamiętaj, aby położyć się pod końcem, który zachodzi na siebie, więc masz gotowy koniec.

3

Szyj wokół dekoltu przymocowanie wiązania do koszulki. Podczas szycia i podwójnego ściegu należy zachować obustronne krawędzie.

Ubierz dekolt

1

Umieść część turtlenka, którą usunąłeś z szytej płaskiej powierzchni na powierzchnię roboczą.

2

Wytnij golfa w połowie długości, pozostawiając dwie pętle tkaniny. Wytnij jedną z każdej z pętli. Teraz masz dwa płaskie paski tkaniny.

3

Wsuń jeden koniec paska do drugiego, z prawej strony, a następnie zszyj końce. Teraz masz jeden długi pas tkaniny.

4

Ułożyć pasek tkaniny na koszulce, tak aby środkowy szew długiego paska był wyśrodkowany na tylnej stronie dekoltu. Obróć krawędź paska tkaniny wokół krawędzi otworu. Opuść przód 6 cali bez opatentowanego materiału, a końce paska tkaniny zwisają.

5

Szyj taśmy tkaniny do dekoltu. Podwójny ścieg dla trwałości.

6

Nosić nowy kołnierz płasko, zwisając na końcach lub zawiązać końce w miękkim węzełku.

Wskazówki:

Nie wyrzucaj golfa, nawet jeśli zdecydujesz się nie używać go ponownie, aby ozdobić szyję załogi na górze. Nadal można go używać jako opaski na głowę lub podgrzewacza do uszu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.