Jak odblokować kogoś z tekstu

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak odblokować kogoś z tekstu


Przesyłanie wiadomości tekstowych na telefony komórkowe jest kosztowne, jeśli nie ma zaplanowanego planu wiadomości tekstowych. Uaktywnianie planu wiadomości tekstowych umożliwia otrzymywanie nieograniczonych wiadomości tekstowych w telefonie. Blokowanie numerów wysyłania wiadomości tekstowych w przeszłości oznacza, że ​​trzeba odblokować numery telefonów komórkowych, aby otrzymywać wiadomości tekstowe w przyszłości. Odblokowanie numerów telefonów komórkowych od wysyłania wiadomości tekstowych do telefonu jest zadaniem, które każda osoba może wykonać za pomocą własnego telefonu komórkowego.

Instrukcje

Zapisz liczbę osób, z którymi chcesz odblokować, wysyłanie wiadomości tekstowych. Otrzymaj ten numer od osoby bezpośrednio lub z poprzednich rejestrów telefonicznych.

Otwórz opcję wiadomości tekstowych na telefonie komórkowym. Aby to zrobić, klikając opcję "Menu" i "Wiadomości" na telefonie komórkowym, a następnie wybierz opcję "Nowa wiadomość".

Wpisz numer "9999" w polu "Do:". Jest to numer wiadomości tekstowej dla obsługi klienta, który umożliwia natychmiastowe zablokowanie i odblokowanie numerów bez wysyłania wiadomości tekstowych.

Wpisz "Odblokuj", a następnie numer telefonu osoby w treści wiadomości. Jeśli na przykład odblokujesz numer 5552221212, wpisz "odblokuj 5552221212" w treści wiadomości.

Kliknij przycisk "Wyślij", aby wysłać wiadomość do obsługi klienta. Otrzymasz odpowiedź z numeru 9999 obsługi klienta, który sprawdza, czy numer został odblokowany.

Wskazówki:

Ten proces działa z wieloma telefonami komórkowymi; Jeśli jednak nie otrzymasz wiadomości tekstowej z potwierdzeniem, że numer jest odblokowany, zadzwoń do działu obsługi klienta dostawcy telefonów komórkowych, aby upewnić się, że numer został odblokowany.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.