Jak oddać okulary do klubu Lions

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak oddać okulary do klubu Lions


Wielu z nas przejmuje oczy; Możemy zobaczyć dobrze, z lub bez pomocy okularów lub soczewek kontaktowych. Wielu ludzi w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie nie ma dostępu do niedrogich pielęgnacji oczu lub korekcyjnych soczewek. Lions Club International to organizacja usługowa licząca ponad 1,35 miliona użytkowników na całym świecie, poświęcona między innymi zapewnieniu lepszego wzroku osobom potrzebującym. Możesz pomóc poprzez oddanie okularów na receptę do Klubu Lwów, gdzie będą one poddawane recyklingowi i otrzymywane osobom, które ich potrzebują.

Daruj swoje stare szklanki

Umieścić używane okulary w pudełku lub owinąć je ostrożnie, aby nie były porysowane lub uszkodzone.

Odwiedź lokalizację, w której znajduje się kolekcja okularów z okularami Lions International. Te pudełka można znaleźć w bibliotekach, okulistycznych biurach, szkołach, centrach społecznościowych i innych miejscach publicznych, w tym lokalnym biurze Lions Club.

Umieścić szklanki w pojemniku.

Wskazówki:

Okulary, które są starannie zapakowane, można przesłać do jednego z centrów recyklingu Lions Club 17 (patrz: odnośniki) lub do międzynarodowej siedziby organizacji: Lions Club International, oddział odbioru uwagi, 300 W. 22 Street, Oak Brook, Illinois, 60523. Szczególnie potrzebne są recepty i okulary przeciwsłoneczne oraz okulary dziecięce w metalowych i plastikowych ramkach.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.