Jak odtwarzać pliki TS w programie Windows Media Player

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak odtwarzać pliki TS w programie Windows Media Player


Rozszerzenie pliku TS jest wspólne dla plików wideo, które zostały skopiowane z programu telewizyjnego HDTV, a następnie publikowane w Internecie. Program Windows Media Player nie może odtwarzać tych plików, więc najprostszym sposobem na ich wyświetlenie jest pobranie nowego odtwarzacza multimedialnego, który może. Alternatywnie można dodać "kodeki", które są plikami, które mogą kodować i dekodować strumień lub sygnał danych, które umożliwiają oglądanie pliku TS we wszystkich jego chwale HDTV w programie Windows Media Player.

Instrukcje

Pobierz pakiet kodeków, który pozwoli Ci odtworzyć plik TS. Zestawy kodeków K-Lite Codec Pack, XP Codec Pack lub Windows Essential Codecs Pack (zobacz zasoby) to przykłady pakietów koderów-dekoderów, które pozwolą Windows Media Player skutecznie odtwarzać pliki TS.

Zainstaluj pakiet kodeków klikając przycisk "Pobierz" na stronie kodeków i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji w systemie. Kliknij przycisk "Uruchom", gdy proces instalacji kończy się w celu uruchomienia programu.

Postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie, klikając "Dalej", gdy zostanie wyświetlony monit. Spowoduje to zainstalowanie kodeków kodeków w programie Windows Media Player i umożliwi odtwarzanie pliku TS.

Kliknij dwukrotnie ikonę programu Windows Media Player, aby uruchomić odtwarzacz multimedialny. Kliknij "Plik", a następnie "Otwórz". Znajdź plik TS i kliknij go dwukrotnie. Plik TS zostanie teraz pomyślnie odtworzony w programie Windows Media Player.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.