Jak odzyskać kontrolę kodów silników światła w systemie Ford Focus

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Rozumiesz dlaczego zapaliłeś kontrolkę silnika Ford Focus, musisz zapoznać się z kodami diagnostycznymi, które są przechowywane w komputerze samochodu. Kody można pobrać, przechodząc do sklepów, takich jak Autozone, którzy będą skanować Twój samochód bezpłatnie, mając nadzieję, że kupisz części zamienne lub kupisz własne narzędzie skanujące.

Rzeczy, których potrzebujesz

Narzędzie skanowania

Instrukcje

Zlokalizuj złącze diagnostyczne. Znajduje się za niewielką klapką na lewej dolnej desce rozdzielczej, tuż pod bezpiecznikiem.

Jak odzyskać kontrolę kodów silników światła w systemie Ford Focus


Podłącz konektor ze skanera do złącza diagnostycznego.Naciśnij kluczyk ze stacyjką i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie narzędzia, aby przeczytać kody. Narzędzie również określi kod.

Wyświetlaj kody, ale bez definicji, bez skanera. Zacznij od naciśnięcia przycisku "SELECT-RESET" i przytrzymując go, włącz zapłon. Po przytrzymaniu przycisku przez około pięć sekund słowo "test" zostanie wyświetlone w liczniku kilometrów. Zwolnij przycisk (w ciągu trzech sekund), aby przejść do trybu testowego. Krok przez wyświetlacz poprzez naciśnięcie i zwolnienie przycisku "SELECT-RESET" aż do pojawienia się kodów.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.