Jak odzyskać muszle kempingowiczów

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak odzyskać muszle kempingowiczów


Odzyskujesz pociski kempingowe, usuwając je z ciężarówki. Sprzedaż powłoki kempingowej jest najczęstszym sposobem na recykling powłoki, jeśli jest w dobrym stanie. Zdecydujesz się sprzedać powłokę w częściach lub w całości. Jeśli roje się lub ma inne problemy, demontaż i sprzedaż części jest do zrobienia. W każdym razie recykling oznacza, że ​​używasz powłoki w nowy i inny sposób.

Rzeczy, których potrzebujesz

Klucz lub śrubokręt

Taczki

Instrukcje

  • 1

Zdejmij obudowę kempingową z odbiornika. Odkręcić nakrętki, śruby lub śruby mocujące osłonę do ciężarówki. Będziesz prawdopodobnie potrzebował kogoś do pomocy, ponieważ większość jest ciężka i ciężka, aby jedna osoba mogła sobie radzić. Istnieją dwa rodzaje kamperów: twarde i miękkie. Ciężkie pokrycia są trwalsze, ale cięższe i trudniejsze do usunięcia. Osłony miękkie są łatwe do usunięcia, a niektóre mogą wytrzymać ciężar jednej lub dwóch osób i do 12 cali mokrego śniegu.

2

Ze względu na trwałość ich materiałów, można wielokrotnie używać muszli kamperowych. Z niewielką wyobraźnią można użyć powłoki do kurczaka, kurczaka lub rzucić.

3

Zdejmij obudowę, rozdzielając je na części: okna, boki, dach i ekrany. Zdejmij blokadę. Jeśli części są w dobrym stanie, inni kupują je.

4

Umieść kawałki w taczce, aby ułatwić ich przemieszczanie. Wyślij kawałki do centrum recyklingu, aby inni mogli je kupić. Większość państw posiada co najmniej jedno centrum recyklingu. Znajdź centrum w żółtych książkach telefonicznych lub w internecie. Kolekcjonerzy, firmy zajmujące się przetwarzaniem i handlowcy biorą udział w procesie recyklingu. Nikt nie jest centrum recyklingu niż inny.

Wskazówki:

Centra recyklingu płacą w zależności od ceny oryginalnego kosztu metalu. Oczekiwane wahania w cenie, jaką dostajesz do części z recyklingu. Możliwe jest sprzedaż powłoki kempingowej w wysokości od 400 do 1000 USD, w zależności od stanu i udogodnień, które zawiera.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.