Jak otworzyć franczyzę Jackson Hewitt

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak otworzyć franczyzę Jackson Hewitt


Jackson Hewitt jest drugim pod względem wielkości serwisem przygotowania podatkowego w Stanach Zjednoczonych po H & R Block. Jackson Hewitt został założony przez byłego pracownika Bloku, od jego powstania w latach 80-tych poprzez rozwój franczyzowy. Franczyzy zajmują się sklepami, a także kioski w sezonie podatkowym w głównych punktach sprzedaży detalicznej, w tym w Sears i Wal-Mart. Aby przystąpić do operacji, musisz podjąć pierwsze kroki w procesie składania wniosku i przygotować się na sporą inwestycję początkową.

Początkowy kontakt

Skontaktuj się z Jackson-Hewitt w celu uzyskania informacji o dostępnych terytoriach lub franszyzach. Teren w pobliżu Twojej lokalizacji może nie mieć obecnie działającej franczyzy. Akcja może być przeznaczona na sprzedaż lub obecny właściciel może wycofać się z pracy. Dzięki istniejącej już firmie franczyzowej będziesz odziedziczyć klientów i prowadzącą działalność. Jeśli prowadzisz już działalność podatkową lub księgową, możesz ją zintegrować z siecią Jacksona Hewitta. Będziesz korzystać z uznanej marki oraz wsparcia marketingowego i szkoleniowego firmy.

Opłaty i koszty

Przygotuj finansowanie inwestycji początkowej; Firma pod koniec 2014 roku twierdziła, że ​​całkowita początkowa inwestycja wymagana od franczyzobiorców wahała się od 35 000 USD do 91 000 USD, a opłata franczyzowa wyniosła od 15 000 USD do 25 000 USD, w zależności od lokalizacji. Koszty uruchomienia obejmują opłacenie opłaty za aplikację w wysokości 500 USD oprócz opłaty franczyzowej, ubezpieczenia, usług użyteczności publicznej, personelu, sprzętu biurowego, ulepszeń szkoleniowych i dzierżawionych. Każda franczyza płaci 15 procent przychodów z ropy naftowej, a także wkład do marketingu w wysokości 6 procent.

Wniosek o rozważenie

Uzupełnij online wniosek o rozważenie franczyzy. Wymaga to podstawowych informacji na temat potencjalnych franczyzobiorców, w tym ich wartości netto - firma wymaga minimum 100 000 USD. Musisz ujawnić kapitał, który masz do dyspozycji na inwestycje i dwa najważniejsze lokalizacje według miasta i państwa. Członek zespołu rozwoju franczyzowego firmy skontaktuje się z Tobą z większą ilością informacji; Jeśli zostanie zatwierdzona, wypełnij pełną aplikację franczyzową.

Szkolenie w zakresie przygotowania podatkowego

Uczestniczenie w szkoleniu wstępnym w ramach weekendu w ramach franchisingu firmy, aby przygotować się do prowadzenia działalności w zakresie pomocy podatkowej pod jej nazwą. Jackson Hewitt nie wymaga wcześniejszego doświadczenia w przygotowywaniu podatków ani rachunkowości, ale weźmie pod uwagę jakiekolwiek doświadczenia w tej dziedzinie podczas pierwszego wniosku. Jako nowy franczyzobiorca masz uprawnienia do szkolenia w firmowych systemach biznesowych i może prowadzić trwające warsztaty, które pomogą Ci nadążyć za zmianami w prawie podatkowym państwa i federalnego.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.