Jak ozdobić drzwi z historią "" Twas noc przed świętami Bożego Narodzenia "

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak ozdobić drzwi z historią "" Twas noc przed świętami Bożego Narodzenia "


Biura i szkoły prowadzą niekiedy konkursy dekoracji drzwi w okresie świątecznym, aby zachęcić świąteczny duch i przyjazną konkurencję. Podczas tych konkursów poszczególne osoby lub całe grupy otaczają klasę lub drzwi biurowe w dekoracyjnych opakowaniach lub tworzą tradycyjne sceny wakacyjne na drzwiach. Poemat "Twas noc przed świętami Bożego Narodzenia" jest jednym z wielu możliwych motywów do świątecznych drzwi, a jego klasyczne obrazy są znane dzieciom i młodym sercem na całym świecie.

Rzeczy, których potrzebujesz

Papier i ołówek

Nożyczki

Papierowa konstrukcja

Klej

Papier do pakowania lub duże arkusze papieru

Taśma

Waciki

Instrukcje

Narysuj scenę lub sceny, które chcesz przedstawić na kawałku papieru, który jest skalowaną wersją Twoich drzwi. Jeśli potrzebujesz, zmierzyć drzwiczki i przyciąć papier, abyś wiedział mniej więcej miejsca, z którym musisz pracować. Możesz wybrać pełny wiersz, jeśli wybierzesz, lub wybrać scenę ikoniczną. Na przykład można wyobrazić sobie linię, gdy Santa pojawia się po raz pierwszy i zawiera tekst z wiersza. Zdecyduj, jak duże są ludzie, renifery i inne obrazy, aby wypełnić drzwi.

Narysuj pełnowymiarowe obrazy, których potrzebujesz do drzwi na zwykłym papierze, wycinaj je i ćwicz ich rozmieszczanie przy drzwiach. W ten sposób możesz mieć pewność, że wszystko jest w dobrym rozmiarze przed zbudowaniem sceny z papieru budowlanego.

Śledź kształty, których potrzebujesz na różnych kolorach papieru budowlanego, używając pełnowymiarowych rysunków na zwykłym papierze. Na przykład, potrzebujesz cielesnego tonu na twarzy Mikołaja, czerwonego na jego kolorze, czarnego na buty, pasa i białego na wykończenie i jego brody. Wytnij wszystkie kawałki dla każdej osoby, zwierzęcia lub budynku i połącz je ze sobą. Pozostawić kawałki do wyschnięcia dokładnie przez noc.

Narysuj dowolny tekst, który pojawi się na drzwiach na papierze budowlanym i wyciąć litery. Można także śledzić te litery za pomocą szablonów.

Owiń swoje drzwi w papierze do pakowania lub innym kolorze tła, na przykład na biało na dnie śniegu i granatowym arkuszu na nocnym niebie. Przeciągnij papier przez górną część drzwiczek i nie rozciągaj się na ziemię. Przetnij dno i złożyć narożniki papieru wokół narożników drzwi. Użyj taśmy do mocowania papieru na wewnętrznej stronie drzwi.

Wstaw swoje figurki i teksty na drzwi w scenie lub scenach, w których ćwiczyłeś rysowanie i układanie. Klej na kulki bawełniane, jeśli chcesz, aby spadające płatki śniegu i pozwolić, aby klej wyschnął przez noc.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.