Jak ozdobić Dynia Z Markerów

Admin 41 Views 0 comments
Advertisement

Jak ozdobić Dynia Z Markerów


Ponieważ dynie są tradycyjnie używane jako ozdoby na Halloween, łatwo je znaleźć na perchingach i chodnikach w ciągu tygodni prowadzących do wakacji. Choć wiele osób decyduje się wyrzeźbić rysunki twarzy w dynie w celu stworzenia lampionów latarniach, inni decydują się na nich narysować. Dynie, które są narysowane markami, są dłuższe niż te, które są rzeźbione. Z tego powodu można zdecydować się na udekorowanie dyni markerami, a następnie wyryj swój projekt później.

Rzeczy, których potrzebujesz

Sztywna pędzel

Zlew z kranem

Ręcznik

Gazeta

Marker suchościeralny

Trwałe znaczniki

Instrukcje

Wyczyść brudu i resztki z dyni przez szczotkowanie jej powierzchni sztywną szczotką. Spłucz dynię pod bieżącą wodą w celu usunięcia resztek brudu. Osuszyć dokładnie powierzchnię dyni ręcznikiem. Markery lepiej pasują do świeżo oczyszczonej powierzchni dyni.

Linię swojej powierzchni roboczej należy nanosić w warstwę gazety, aby uniknąć barwienia jej markerami. Umieść dynię na górze gazety.

Narysuj projekt swojego wyboru na swojej dyni używając znacznika wymazywania na sucho. Jeśli popełnisz błąd, użyj tkaniny do wycierania znacznika.

Ślad nad gotowym projektem z trwałym znacznikiem wyboru koloru. Warstwy kilku kolorów nad projektem, jeśli potrzeba, do uzyskania pożądanego efektu.

Wskazówki:

Dla odmian można zdecydować się na stosowanie markerów o różnej grubości. Ponadto, przy użyciu znaczników o różnych kolorach można dodać wymiar do swojego projektu.

Niektóre projekty uwzględniają pajęcze sieci, winorośle, twarze, szkielety, inicjały i abstrakcyjne wzory, takie jak kropki i szachownice.

Pomysły na projekt są dostępne online (zobacz Zasoby).


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.