Jak podłączyć czujnik światła elektrycznego

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak podłączyć czujnik światła elektrycznego


Elektryczne czujniki światła są zaprojektowane do włączania oświetlenia, gdy światło otoczenia miga i wyłącza się, gdy światło zwróci. Zazwyczaj są one używane do oświetlania o zmierzchu io świcie. Lekkie cykle są czasami używane w celu zwiększenia dekoracji nocnych i często dodawane do bezpieczeństwa w nocy.

Rzeczy, których potrzebujesz

Śrubokręt krzyżowy

Wkrętak płaski

Przecinarka ukośna

Striptizerka

Płyta montażowa

Złącza drutowe

Instrukcje

Wyłącz zasilanie obwodu, nad którym pracujesz w skrzynce rozdzielacza.

Zamontuj czujnik światła przez gwint do płyty montażowej. Płyty montażowe są dostępne w lokalnych sklepach z artykułami metalowymi. Płyty montażowe są gwintowane i gotowe do zamontowania jednego do trzech urządzeń.

Zamontuj oprawę oświetleniową lub oprawy (często lampy powodziowe) na płytę montażową. Teraz masz kompletną jednostkę oświetleniową.

Podłącz przewody na oprawie oświetleniowej do przewodów z skrzynki elektrycznej. Zacznij od zielonych przewodów. Zielony przewód połĘ ... czy się albo z zielonĘ ... ś rubĘ ... lub z zielonym drutem ze skrzynki przy użyciu zielonego złĘ ... cza kablowego. Jest to istotny krok bezpieczeństwa, który łączy się z ziemią.

Podłącz wszystkie białe przewody i zabezpieczyć nakrętką. Są to przewody "wspólne" lub neutralne.

Podłącz jeden z kolorowych przewodów z czujnika światła (zazwyczaj czarny lub czerwony) do kolorowych przewodów z lampy lub światła. Zapłonnik dostarczy mocy z czujnika światła do źródeł powodzi, gdy aktywowany jest czujnik światła.

Podłącz pozostałe kolorowe przewody od czujnika światła do kolorowego przewodu z skrzynki elektrycznej. Zapewni to moc do czujnika światła.

Podłącz urządzenie oświetleniowe do skrzynki elektrycznej przy użyciu sprzętu dostarczonego z płytą montażową.

Wskazówki:

Zawsze wyłącz zasilanie elektryczne przed rozpoczęciem pracy nad wszystkimi urządzeniami elektrycznymi.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.