Jak podłączyć urządzenie Behringer C-1 do komputera

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak podłączyć urządzenie Behringer C-1 do komputera


Mikrofon C-1 firmy Behringer to duży mikrofon pojemnościowy z membraną, dostępny w dwóch wersjach. Zwykły C-1 to konwencjonalny mikrofon kablowy, a C-1U jest tym samym mikrofonem fizycznym, który jest podłączony za pośrednictwem portu USB komputera. Mikrofony USB rozszerzają możliwości komputerów w celu nagrywania wysokiej jakości dźwięku bez konieczności dodawania drogich interfejsów, które były wcześniej wymagane dla mikrofonów pojemnościowych.

Rzeczy, których potrzebujesz

Mikser lub interfejs z złączami XLR i mocą fantomową (tylko C-1)

Kable adaptera

Kabel mikrofonowy XLR

C-1

Podłącz swój mikser lub interfejs do komputera za pomocą kabli adaptera. Kable, z których korzysta się, zależą od projektu urządzenia. Skonsultuj się z dokumentami producenta w celu uzyskania zalecanych konfiguracji.

Podłącz C-1 do miksera lub interfejsu za pomocą kabla XLR. Należy to zrobić z wyłączonym zasilaniem phantom. Włącz go dopiero po podłączeniu mikrofonu, aby uniknąć uszkodzenia mikrofonu.

Uruchom oprogramowanie, z którego zamierzasz używać mikrofonu C-1 i ustaw poziomy w razie potrzeby. Mikser podłączony do karty dźwiękowej komputera nie powinien wymagać dodatkowej konfiguracji. Interfejsy audio mogą wymagać zainstalowania sterowników. Postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do Twojego interfejsu.

C-1U

Podłącz mikrofon C-1U do komputera za pomocą kabla USB dołączonego do mikrofonu. Komputer powinien być włączony po podłączeniu mikrofonu.

Obejrzyj sygnały wykryte i skonfigurowane przez mikrofon. Sterowniki C1-U zostaną załadowane automatycznie. Sprawdź, czy niebieskie światło na mikrofonie świeci, informując, że mikrofon odbiera zasilanie za pośrednictwem portu USB.

Wybierz mikrofon C1-U jako źródło dźwięku w aplikacji audio, której chcesz używać. C-1U jest dostarczany z oprogramowaniem do tworzenia podcastów i nagrywania wielościeżkowego.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.