Jak podnieść kraby z miękkich muszli

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak podnieść kraby z miękkich muszli


Krab z miękkiej skorupki jest tylko zwykłym niebieskim krabem, który niedawno się kurzej. Podczas jedzenia owoców morza, zazwyczaj niebieski kraba jest to, co można znaleźć w diners i staje się czerwony podczas gotowania. Niebieskie kraby są czujnymi zwierzętami i odpowiedzą na nie. Podczas ich wzrostu, niebieski krab rzuca twardy egzoszkielet pozostawiając łuskane kraby. W tym momencie niezwykle trudno jest dostać krab, ponieważ jeśli nie zostanie zjedzony przez innych, twarda muszla zaczyna rosnąć.

Rzeczy, których potrzebujesz

Duże Akwarium (minimum 10 galonów na kraba)

Brud i akwarium Kamyczki

Rośliny

woda

Niebieski Kraba

Martwa ryba lub inne potrawy

Podnoszenie łuskanego kraba

  • 1

Przykryć dno akwarium brudu i kamieni. Musi być wystarczająco gruba, aby kraba mogła się ukryć pod jego powierzchnią. Również nierównomierne, aby woda była dodawana do zbiornika, może być całkowicie zanurzony lub suchy.

2

Umieść rośliny w brudu dając więcej obszarów dla kraba, aby się ukryć. Kraby jedzą żywe rośliny, więc będą musiały zostać wymienione.

3

Napełnij akwarium niewielką ilością lekko słoną wodą, co daje kraba obszar pływania. Temperatura wody powinna być utrzymywana w temperaturze 72 stopni F. Równowaga pH powinna wynosić od 6 do 8, aby utrzymać żywotność.

4

Podaj krewetki martwe ryby lub inne martwe owoce morza, takie jak krewetki lub ostrygi.

5

Uważaj na kraby, aby rzucić swoją powłokę zewnętrzną, gdy powłoka zacznie się świecić na zielono 14 do 50 dni przed moleniem. Kraby przechodzą przez etap molowania kilka razy w ciągu ich życia, ale to właśnie na tym etapie uważa się, że jest skorupą.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.