Jak pominąć ślad osoby

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak pominąć ślad osoby


Pomijanie śledzenia osoby oznacza śledzenie miejsca pobytu kogoś, kto czasami nie wie lub obchodzi to, czy go szukasz, ale czasem naprawdę nie chce się znaleźć --- zwykle dlatego, że ma dług, którego nie Zamierzają spłacić. Tymczasem staje się coraz trudniej ukrywać się we współczesnym świecie Facebook i Twitter, a także skomputeryzowane bazy danych, które regularnie śledzą transakcje finansowe, konta klientów, lokalizacje telefonów komórkowych i ślady mediów społecznościowych.

Instrukcje

Zebrać wszystkie identyfikujące i osobiste informacje o swoim temacie. Te bity danych zawierają pełne imię i znane znaki lub panieńskie imię, ostatnie znane adresy i numery telefonów (dom i komórka), poprzednie adresy, ostatni znany adres pracodawcy i numer telefonu, opis fizyczny danego podmiotu (ostatnie zdjęcie jest pomocne), Marka i model samochodu, numer licencji kierowcy, firma ubezpieczeniowa, numer ubezpieczenia społecznego oraz nazwy, adresy i numery telefonów wszystkich znanych stowarzyszonych, w tym przyjaciół i rodziny.

Najpierw pracuj na telefonie. Zadzwoń do znajomych, rodziny i pracodawców. Zapytaj, czy wiedzą, gdzie się znajduje, czy numer telefonu, pod którym można się z nią spotkać. Jeśli nie podasz numeru, poproś, aby przekazali wiadomość, aby się z Tobą skontaktować. Jeśli zbierasz dług, federalna ustawa w sprawie zbierania wierzytelności (FDCPA) zabrania ci ujawniania tego faktu osobom innym niż twój podmiot lub jej adwokat.

Wyszukaj swojego tematu i jego członków według nazwy i numeru telefonu w Google i innych wyszukiwarkach. W zależności od intensywności ich aktywności online mogą się pojawić zaskakujące informacje.

Poszukaj dowodów na to, że Twój podmiot lub jeden z członków rodziny ma obecność online w witrynach społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook. Wyszukaj te witryny pod kątem nazwisk i pseudonimów osób i członków rodziny. Wielu ludzi mówi o stosunkowo prywatnych sprawach w tych witrynach --- informacje, takie jak dokąd zmierzają i co robią --- co może ułatwić lokalizację ich miejsca pobytu.

Użyj usługi wyszukiwania numerów odwrotnych, takich jak 555-1212.com, jeśli masz numer telefonu. Zaletą tej konkretnej usługi jest to, że jej raporty zawierają "wyszukiwanie sąsiedztwa", zapewniając numery telefonów i adresy pozostałych domen w sąsiedztwie docelowego numeru telefonu. Pozwala to na rozmowę z sąsiadami tematu, jeśli wyniki przeszukiwania bazy danych przynoszą stary numer telefonu do miejsca zamieszkania, w którym osoba nie mieszka już. Często sąsiad w starym sąsiedztwie może pozostawać w kontakcie z osobą na tyle dobrze, że ma informacje o jego obecnym miejscu zamieszkania. Funkcja raportowania o sąsiedztwie ułatwia rozmowę z sąsiadami nawet wtedy, gdy mieszkają po drugiej stronie kraju.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.