Jak pomóc Farbowanie odporne na zarysowania

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak pomóc Farbowanie odporne na zarysowania


Lakier samochodowy podlega wielu surowym warunkom podczas jazdy samochodem po drodze. Można napotkać skały, błędy, odchody ptaków i inne szkodliwe substancje, które łamią farbę i korodują ramy. Przestrzeganie regularnego planu konserwacji może sprawić, że farba w samochodzie nie zarysowuje się i będzie wyglądać jak błyszcząca i nowa, tak jak wtedy, gdy ją kupujesz.

Rzeczy, których potrzebujesz

Samochodowy system mycia

Gąbki

Giemza

Polerowanie związku

Czyste, suche i miękkie ręczniki

Wosk samochodowy

Instrukcje

Regularnie umyj pojazd, używając samochodowego roztworu do prania, gąbki i wody. Wyschnij kozicą, wyrwując nadmiar wody, jak idziesz. Błędy, odchody ptaków i wycieki z wapienia mogą plamić i zniszczyć farbę na stałe, jeśli nie zostaną usunięte natychmiast. Kiedy gromadzi się wilgoć z tych materiałów, korozja farbę i spowoduje zadrapania, zużycie i rdzewienie.

Polskie zadrapania z polerowaniem. Rozprowadzić równomierną ilość związku ścierającego na aplikatorze. Rozsunąć równomiernie, używając okrężnych pociągnięć, przez zarysowaną powierzchnię. Po wyschnięciu materiału, użyj miękkiego ręcznika, aby wyjąć go z samochodu.

Wosuj swój pojazd. Nałożyć wosk do aplikatora. Pocieramy woskiem w okrągłe suwaki. Wosk chroni wykończenie pojazdu przed zewnętrznymi uszkodzeniami. Wosk co cztery miesiące zapewnia optymalną ochronę.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.