Jak powiedzieć, czy kobieta cię uwodzi

Admin 7 Views 0 comments
Advertisement

Jak powiedzieć, czy kobieta cię uwodzi


Jeśli kobieta próbuje Cię uwieść, prawdopodobnie nie powie ci, co ona ma do czynienia. Może ona jednak zawierać wiele różnych oznaczeń, które mogą obejmować język ciała, zwroty o podwójnym znaczeniu i ogólny flirt. Aby stwierdzić, czy kobieta próbuje cię uwodzić, musisz zwrócić uwagę na te znaki, ponieważ jeśli nie zdecydujesz się na nią, kobieta prawdopodobnie uzna, że ​​nie jesteś zainteresowana i przejdź do kogoś innego.

Instrukcje

Pochyliwszy się do niej, aby zobaczyć, jak reaguje. Jeśli chce cię uwieść, ona już się nachyli do ciebie, więc twoje pochylenie spowoduje, że opiera się jeszcze dalej.

Posłuchaj, czy śmieje się ze swoich żartów. Jeśli jest uwodzicielska, będzie dobrze się bawić. Śmiejąc się i uśmiechając się to znaki, które cieszy się, co z kolei może być oznaką, że przyciąga do ciebie.

Poszukaj otwartego języka ciała - ramiona otwarte, nierozszerzone nogi i ogólnie pozostawiając się fizycznie na ciele są wszystkimi sygnałami, które oczekują od ciebie.

Spójrz, gdzie ona patrzy. Jeśli ona cię uwiedzie, jej oczy prawie wyłącznie będą na ciebie. Jeśli chce się po prostu przyjaźnić, będzie szukała całej hte pokoju.

Posłuchaj, zobacz, o czym mówi. Czy zadała Ci pytania? Czy wydaje się zainteresowana tym, co robisz dla życia i czym są twoje hobby? Jeśli tak, to jest ona zainteresowana tobą, a przynajmniej wykazuje zainteresowanie tym, co może być próbą was uwodzić.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.