Jak powiedzieć, czy to srebro lub srebro

Admin 7 Views 0 comments
Advertisement

Jak powiedzieć, czy to srebro lub srebro


Sterling srebra jest najwyższym powszechnie stosowanym gatunkiem srebra używanym w sztukach, srebrze ozdobnym i biżuterii. Srebrne przedmioty są wykonane z innego metalu, takiego jak nikiel lub miedź, i pokryte srebrem. Sterling srebro jest warte znacznie więcej niż srebrna płyta, więc ważne jest, aby móc powiedzieć różnicę między srebrem a srebrem, niezależnie od tego, czy kupujesz lub sprzedasz.

Rzeczy, których potrzebujesz

Igła

Zestaw testowy kwasowy

Rękawiczki

Okulary, okulary

Instrukcje

Szukaj znaku. Wszystkie amerykańskie funty szterlinga (i wiele funtów szterlingów z zagranicy) oznaczone są numerem 925 lub 925/1000 lub wyrazem "sterling". Jeśli kawałek jest amerykański i nie ma tego znaku, to nie jest szterling. Uważaj na kawałki dowolnego pochodzenia bez tego znaku.

Zbadaj kawałek, zwłaszcza krawędzie, gdzie zużycie jest największe. Srebrna tablica, szczególnie niskiej jakości, w końcu się pociera. Metal bazowy będzie świecić na noszonych elementach.

Nick naklei dyskretnie igłą, o ile jesteś pewny, że nie zmniejszysz jego wartości. Pierścień srebra będzie pokazywał warstwę srebra i warstwę płyty, jeśli przedmiot nie jest szterling.

Użyj testu kwasowego na nicku. W tym celu umieść kropel specjalnego roztworu srebrowego, na który można kupić. Zmienia się kolor roztworu kwaśnego. Informacje o znaczeniu tej zmiany kolorów można znaleźć w opakowaniu lub instrukcjach produktu. Ta zmiana koloru ujawni, jeśli testujesz srebro srebrne lub fałszywe srebro, w przeciwieństwie do prawdziwego srebra, ale większość rozwiązań nie powie, czy przedmiot jest srebrny (srebro) 92,5% (szterling).

Dowiedz się srebrnych znaków z całego świata. Obce srebro bez oznaczenia 925 zwykle odznacza się marką producenta. Poprzez czytanie na zaufanych srebrnych projektantach i firmach, można nieco chronić się przed identyfikacją szterlingu jako srebrnej płyty (patrz zasoby).

Wskazówki:

Powinieneś ostrożnie obchodzić się z kwasowym roztworem, tak jak powinieneś ze wszystkimi kwasami. Nosić rękawice i okulary lub okulary. Unikaj jej dostania się na skórę i natychmiast zmyć, jeśli rozleje się na siebie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.