Jak powiedzieć, kiedy kobieta nie chce, aby człowiek ją ścigał

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Jak powiedzieć, kiedy kobieta nie chce, aby człowiek ją ścigał


Związek randkowy zazwyczaj dotyczy mężczyzny, który ściga kobietę, obaj przybierają pamięć, uczęszczają na daty, a potem mogą zostać para. Jednak początkowe etapy pogoni za sobą są tajemnicze i zadziwiające. Człowiek chce, aby kobieta wiedziała, że ​​jest zainteresowany. Kiedy jednak człowiek się poddał? Jakie są oznaki, że kobieta nie chce, aby mężczyzna ją śledził? Jest kilka gadających prezentów.

Instrukcje

Obserwuj ją, kiedy jest wokół ciebie. Kobieta, która cię interesuje, będzie zrelaksowana, żartobliwie i gadatliwa. Kobieta, która nie jest zainteresowana, może wydawać się sztywna, cicha i dalekie. Jeśli nie odpowiada w odpowiedzi na pytania, prawdopodobnie nie chce, abyś się starał, abyś ją poznał.

Zwróć uwagę, czy pyta o siebie. Kobieta, która cię interesuje, nie tylko odpowie, gdy zapytasz o swoje rzeczy, ale prawdopodobnie zapyta cię trochę o swoje życie. Zwróć uwagę, w jaki sposób zadasz ci pytania. Może być uprzejma. Jeśli jednak patrzy w oczy, uśmiecha się i pojawia się, może być zainteresowana.

Posłuchaj wspomnień innego faceta. Jeśli mówi o innym mężczyźnie, jest to oczywisty wskaźnik, że nie jest w tobie. Jeśli mówi o kimś, kogo ona interesuje, próbuje wysłać Ci podpowiedź. Nawet jeśli rozmawia o innym facecie stale, i nie dyskretnie wspomina o uczuciach dla niego, jest to nadal wskazówka, że ​​jej umysł jest gdzie indziej.

Bądź świadomy swojej zalotności. Jeśli flirtuje z tobą, dotykając ramienia, stale uśmiechając się lub bawiąc się swoimi włosami, może być zainteresowana. Jeśli jednak jest to zazwyczaj flirt i robi to dla wielu facetów, może to wskazywać, że nie chce, abyś ją ścigała. Jeśli jest nieśmiały i cicha, a mimo to zachwyca lub rumieni się wokół ciebie, bardzo prawdopodobne jest, że ma dla Ciebie uczucie.

Wskazówki:

Jeśli kobieta nie chce, że ją ścigasz, nie naciskaj tego problemu. Gdy próbowałeś się z nią spotkać, flirtując i zadawaj pytania, jedyną rzeczą, jaką możesz zrobić, musisz poczekać na oczywistą reakcję na swoje podziw.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.