Jak pozbyć się eksmisji w moim rejestrze

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak pozbyć się eksmisji w moim rejestrze


Wyrzucenie jest stresującym czasem dla osoby zmarłej z perspektywą utraty domu. Jeśli eksmisja spowodowana jest niewypłacalnością czynszu może dojść do długoterminowych konsekwencji. Wiele dokumentów o eksmisji zatrzymuje się na raportie kredytowym danej osoby od siedmiu do dziesięciu lat w zależności od państwa. Posiadanie tego czarnego znaku na swoim koncie może utrudnić wynajęcie mieszkania lub domu, uzyskanie kredytu hipotecznego lub innych pożyczek. Jest kilka rzeczy, które można zrobić, aby spróbować wywieść eksmisję z Twojego zapisu, ale nie ma gwarancji.

Instrukcje

Zrezygnuj z równowagi tego, co jesteś winien właścicielowi, jeśli możesz. Najszybszym sposobem na uzyskanie eksmisji poza zapisem jest płacenie czynszu z powrotem.

Skontaktuj się z wynajmującym i spróbuj ustalić warunki płatności. Dowiedz się, ile możesz płacić każdego miesiąca w równowadze. Niektórzy właściciele mogą nie być otwarci na to, ale nie zaszkodzi spróbować.

Poproś o rozwiązanie zadłużenia. Termin ten oznacza, że ​​zapłacisz ustaloną część procentową należnych pieniędzy. Właściciel musi zgodzić się na to. Ta opcja działa, jeśli nie możesz zapłacić całego salda lub dokonać płatności miesięcznych.

Poproś właściciela o usunięcie eksmisji z twojej płyty. W niektórych przypadkach wynajmujący może chcieć usunąć rekord eksmisji po wyrażeniu zgody na płatności miesięczne lub rozliczenie długów.

Sprawdź kilka miesięcy później. Pobierz kopie raportów o kredytach z TransUnion, Equifax i Experian, trzech głównych agencji ds. Sprawozdawczości kredytowej. Sprawdź, czy eksmisja nadal znajduje się na Twoim koncie. Jeśli jest, a właściciel wcześniej wyraził zgodę na jego usunięcie, skontaktuj się z nim i poproś ponownie o usunięcie rekwizytu eksmisji.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.