Jak prowadzić pojazd w Holandii z amerykańskim zezwoleniem na prowadzenie pojazdu

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak prowadzić pojazd w Holandii z amerykańskim zezwoleniem na prowadzenie pojazdu


Holandia, znana również jako Holandia, jest państwem członkowskim Unii Europejskiej. Kierowcy jazdy po prawej stronie drogi, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, a prawa drogowe, w tym prawa pasów i przyspieszających, są w pełni egzekwowane. W zależności od tego, jak długo zamierzasz pozostać w Holandii, być może będziesz musiał spojrzeć na różne opcje, ale dla większości osób jazda w kraju z amerykańskim prawem jazdy jest dość prosta.

Instrukcje

  • 1

Potwierdź z biurem podróży, Departamentem Stanu USA lub holenderską organizacją turystyczną, że ustawodawstwo nie zmieniło się w związku z prowadzeniem pojazdu w kraju z amerykańskim prawem jazdy.

2

Upewnij się, że licencja jest poprawna i aktualna. Jeśli podróżujesz krócej niż 180 dni, możesz jechać normalnym prawem jazdy USA bez żadnych szczególnych uzgodnień.

3

Omów sytuację z agencją wynajmu samochodów, jeśli wynajmujesz samochód. Wiele takich agencji pobiera dodatkową opłatę dla kierowców w wieku poniżej 25 lat, aw niektórych przypadkach nie zezwala na wynajem w ogóle.

Wskazówki:

Chociaż Międzynarodowe prawo jazdy nie jest obowiązkowe, rozważyć pobranie, jeśli planujesz podróżować do innych krajów. Licencja jest dość tania i powinna być dostępna w lokalnym oddziale firmy AAA.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.