Jak przechowywać sos ocetowy z kurczliwości

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak przechowywać sos ocetowy z kurczliwości


Kremem jest gotowana mieszanka żółtek, mleka lub śmietany i cukru. Kremom można podawać samodzielnie lub przekształcić w inny deser, na przykład lody, sernik lub pudding. Tradycyjna kremówka wymaga nalewania gorących składników na żółtka jajka i trzepania do pożądanej konsystencji. Po prawidłowym zakończeniu tego kroku będziesz miał gładki, kremowy deser, który jest zagęszczany tylko przez białka w jajkach. Ale jeśli pozwolisz, aby żółtko było zbyt gorąco, będziesz miał skręcony, oddzielony bałagan.

Rzeczy, których potrzebujesz

Śmigać

Termometr

Mikser zanurzeniowy lub blender do blatów

Instrukcje

Podgrzej mleko lub śmietankę zgodnie z instrukcjami dotyczącymi receptury. Większość przepisów zawiera temperaturę do podgrzania mleka lub kremu. Nie przekraczaj tego punktu - jeśli mleko lub śmietana jest gotowane lub 212 stopni Fahrenheita, skręcisz żółtko.

Powoli dodawaj podgrzane mleko do żółtek, dokładnie wymieszając między każdym dodatkiem, aby nie kurczały jaj. Często sprawdzaj temperaturę mieszaniny. Idealna temperatura dla kremu wynosi od 160 do 180 stopni Fahrenheita. W miarę dodawania mleka lub śmietany, nie wolno pozostawiać jajek w bezruchu.

Znaki miejscowe skrzepy wcześnie. Jeśli zauważysz, że małe twarze zaczynają się formować, przestań dodawać mleko lub śmietanę i wymieszać mieszaninę, aż jaja wygładzą się i ochłodzą. Następnie zacznij dodawać mleko lub krem ​​ponownie.

Zamocuj zakostowany krem ​​z blendera zanurzeniowego. Używaj szybkiego ustawienia impulsów, aby rozbić zakrwawione plamki i przywrócić custard do kremowej konsystencji. Jeśli zauważysz, że custard zakręcił się po ochłodzeniu, użyj mieszalnika lub mieszalnika blatu, aby puree kremu aż do uzyskania gładkości. Nie nadmiernie mieszać mieszaniny - może to być cienkie i runie. Naciskać resztki kremu przez sito o drobnych oczkach, aby usunąć wszystkie zakręcone powierzchnie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.