Jak radzić sobie z addict Pokemon

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak radzić sobie z addict Pokemon


Jak każdy rodzic wie, kiedy chłopiec trafi w wieku sześciu lub siedmiu lat, może być uzależniony od Pokemon - tych adorable japońskich kart handlowych zawierających wymyślnie nazwanych critters (z jakiegoś powodu dziewczynki wydają się być w dużym stopniu odporne na to zjawisko). Ponieważ pełnoprawne jony Pokemon mogą spłynąć na konto bankowe szybciej niż hipotekę o zmiennej stopie procentowej, ważne jest, aby wiedzieć, jak radzić sobie z tym zwyczajem.

Instrukcje

  • 1

Ustalić ograniczenia. Karty towarowe, ubrania, zabawki, narzuty - to, że jako dorosły kolekcjoner (dużo mniej wentylatora o wielkości kufelka) jest pracą w pełnym wymiarze godzin. Powiedz swojemu synowi, że pogrążysz go w jednej, i tylko jednej, linii produktów - więc jeśli zgodzisz się na kupienie kart, będzie musiał zabrać jego figurki z babci (lub zapłacić za to ze swojego zasiłku ).

2

Ustaw "Poke-Allowance". Mówiąc o dodatkach, jednym ze sposobów, aby dziecko naprawdę nauczył się wartości plecaka z plecakiem Pikachu w ograniczonym rozmiarze, jest zmuszenie go do zapłaty za swoje oszczędności. Zamiast kupować synowe karty Pokemon (lub zabawki, czy pościel), oddaj mu kilka dolarów tygodniowo na wydatki na wybrane przez siebie produkty Pokemon. (A "kilka" oznacza dwa lub trzy dolary, a nie notatkę C.)

3

Nie poddawaj się nacisku. Jednym z sekretów szaleństwa Pokemon jest to, że równe części zabawy i konkurencji - nie tylko dzieci lubią bawić się śmiesznie wyglądającymi postaciami z kreskówek, ale starają się prześcigać się nawzajem zbierając ogromne kolekcje lub kupując rzeczy trudne do znalezienia. Jeśli twój syn dowie się, że wszyscy jego przyjaciele w szkole mają najnowszą Pokemon dla Game Boy, sympatyczny "Gee, to trudne" może być najlepszym rozwiązaniem.

4

Racja jego czasu na oglądanie telewizji. Chociaż technicznie producenci nie mogą już tworzyć telewizyjnych programów dla dzieci z wyraźnym celem sprzedaży zabawek, to ta ignorowana zasada nie wpłynęła na franchising Pokemon. Jeśli twój dzieciak jest szczególnie beznadziejny i potrzebujący za każdym razem, gdy ogląda kreskówkę Pokemon, nie pozwól mu oglądać kreskówek Pokemon (najprawdopodobniej nie powinieneś pozwolić mu oglądać kartonów Pokemon, i to dlatego, że to naprawdę półgodzinne reklamy).

5

Módl się, że nie przystąpił do ciężkich rzeczy. Teraz, gdy zarabiający dorośli zorientowali się, jak zdobyć dzieci na kartach handlowych (i towarzyszących im towarach), niebezpieczeństwo nie kończy się, gdy twój syn wyolbrzymia Pokemony. Wokół zakrętu znajduje się Yu-Gi-Oh, który najlepiej opisuje się jako Pokemon dla zestawu animacji. Teraz nadszedł czas, aby upierać się, że twój syn kupuje własne towary Yu-Gi-Oh, ponieważ nie będziesz kiedykolwiek tak długo, jak żyjesz.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.