Jak robić kolczyki i mankiety dla biżuterii

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak robić kolczyki i mankiety dla biżuterii


Zrób ucho lub kauczuk do uszu jako alternatywę do noszenia regularnych kolczyków, aby udekorować uszy. Winorośl w uszach jest przedłużeniem dekoracyjnego drutu, który zwija się od przebicia uszu, podczas gdy mankiet znajduje się na chrząstce ucha i nie wymaga przebicia. Za pomocą odpowiedniego rodzaju drutu i kilku konkretnych narzędzi do wyrobu biżuterii można zacząć robić tyle, ile chcesz, a nawet dać je znajomym jako prezenty.

Rzeczy, których potrzebujesz

Hipoalergiczny 21-krotny, pół-twardy drut

Linijka

Nożyce do drutu

Szczypce okrągłe

Trzpień pierścieniowy

Kolczyk z powrotem

Plik

Miękkie szmatki

Uchwyt do ucha

Zmierzyć i wyciąć 1-calową długość hipoalergicznego 21-krotnego, pół twardego drutu biżuteryjnego, używając nożyków do cięcia. Pół twardy drut jest specjalnie do robienia biżuterii. Jest silny, ale elastyczny, aby zgiąć narzędzia.

Zapisz krawędzie wyciętych końców w celu ich okrągania, aby nie zarysować uszu. Wycieraj końce wilgotną szmatką, aby usunąć kurz.

Złap jeden koniec przewodu w końcówce szczęk pary szczypiec okrągłych. Obróć koniec, aby utworzyć pętlę i pozbyć się ciętego końca przewodu. Wykonaj to samo na drugim końcu przewodu.

Chwyć środek przewodu w najszerszą część szczęk szczypiec okrągłych i zginaj drut, aby utworzyć kształt "U". Przesuń drut z szczypiec okrągłych.

Zginać środek kształtu "U" w kształcie okrągłego, na przykład trzpienia pierścienia, aby wykonać mankiet, który wynosi około 3/8 cala, a otwór pomiędzy końcami wynosi około 1/8 cala.

Wsuń chrząstki ucha do otworu w uszach ucha i umieść zapętlone końce mankietu za grzbietem na wewnętrznej krawędzi ucha. To sprawi, że mankiet pozostanie na swoim miejscu.

Winorośl

Zmierzyć i wyciąć 5/8-calowy kawałek hipoalergicznego 21-krotnego, pół-twardego drutu, z parą nożyc do cięcia. Chwyć końcówkę drutu na końcówkach szczypiec okrągłych i obróć pętlę o szerokości 1/8 cala na końcu. Jest to część kłosu, który przechodzi przez piercing.

Zanurkuj końcówkę przewodu słuchawkowego, aby uzyskać gładki, zaokrąglony koniec, który nie pokaże ani nie zaszkodzi uchu. Wytrzeć kurz z czystą wilgotną ściereczką.

Zmierzyć i wyciąć kolejny kawałek tego samego typu drutu o długości 2 cali na winorośli i złożyć końce tego przewodu.

Zrobić na końcu 1/8-calową pętlę, pozostawiając koniec tej pętli otwartej. Podaj koniec tej pętli przez pętlę w uchu. Zamknąć pętlę w przewodzie winorośli, naciskając koniec drutu zamkniętymi szczypcami.

Zmierz się z pętli około 1/4 cala i zginaj drut przez szczypce okrągłe. Przekręć przewód w drugą stronę, tak, aby skierował się w tym samym kierunku, w jakim się rozpoczęła. Zrób jeszcze kilka z tych zakrętów do przodu i do tyłu, aż pojawi się około 3/8 cala drutu pozostawionego na końcu.

Końcówkę przewodu w wir, aby zakończyć szczepionkę. Umieść przewód słuchawkowy przez piercing i przekręć drut winorośli tak, aby uruchomił przednią krawędź ucha. Przekręć tylną część przewodu słuchowego przez kolczyk, tak aby pozostawał przy uchu.

Wskazówki:

Upewnij się, że używany przewód jest hipoalergiczny. Jest to szczególnie ważne w przypadku winorośli do uszu, czy innej biżuterii, która jest wkładana w piercing.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.