Jak robić moje ściany wewnątrz wyglądają jak kabina

Admin 14 Views 0 comments
Advertisement

Jak robić moje ściany wewnątrz wyglądają jak kabina


Możesz mieć rustykalny wygląd ścian dziennych kabiny, nawet jeśli nie mieszkasz w takim domu. Wewnętrzny bruk dzienny to panele z drewna okrągłego połączone za pomocą prostego systemu pióro i rowek, który zapewnia pomieszczenie, w którym panuje przytulna kabina.

Instrukcje

Zmierzyć pokój i wyciąć wszystkie kłody w niezbędne wymiary. Pionowe kłody narożne powinny być o jeden cala krótsze niż wysokość sufitu, podczas gdy każda część bocznicy musi być na tyle krótka, aby pasowała między dwoma narożnymi kłódkami po zainstalowaniu.

Przykręć pionowy kłódkę do każdego rogu, ustawiając je na pół cala miejsca zarówno powyżej, jak i poniżej. Wkręć wkręty w ścianę równoległą, tak aby poziomy bocznik ukrył je po zainstalowaniu.

Nim na pół calowych drewnianych podkładkach u podstawy ściany i przesuń płytę fundamentową na swoje miejsce, skierowaną ku górze do góry. Użyj głowicy, aby zlokalizować słupki naścienne ścian i przykręcić je do nich, ustawiając śruby w pobliżu dolnej krawędzi kłody. Płyty napędowe po przekątnej po przekątnej po górnej stronie słupka i na kołki w regularnych odstępach czasu, aby uzyskać dodatkową stabilność.

Przesuń kolejny dziennik we właściwym miejscu, dopasowując szczelinę na język dziennika fundamentu i przykryj dolne paznokcie. Użyj bloku, aby go dotknąć, aż zajdzie ciasno, jeśli masz problemy z przesuwaniem go w dół. Przygotuj paznokcie tak, aby pasowały do ​​słupków ściennych.

Kontynuuj dodawanie dzienników, jeden na drugim, aż do osiągnięcia pułapu. Jeśli ściana jest szersza niż długość kłód, wyciąć drugi dziennik na długość luki i wsunąć na miejsce, dotykając go blokiem. Przesuń ją lekko lekko dłutką wstawioną pomiędzy końcem kłody a rogiem, zaciśnięcie szew między dwoma kłami. Postępuj zgodnie z tym samym procesem dla wszystkich innych ścian.

Wskazówki:

Najpierw należy porównać wymiary logów z wymiarami ściany, aby zaprojektować miejsca, w których krótkie kawałki, jeśli ma się stać.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.