Jak robić plakaty poszukiwane

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak robić plakaty poszukiwane


Poszukiwane plakaty to plakaty tworzone w celu informowania opinii publicznej o przestępcy, który jest poszukiwany przez władze. Może być również zrobione tylko dla zabawy do drukowania lub używania w witrynie internetowej. Możesz przygotować plakat członka rodziny, przyjaciela, dziecka, zwierzaka, sportowca, współpracownika lub każdego innego. Potrzebny jest tylko obraz osoby "poszukiwanej" (lub zwierzęcia) i trochę czasu.

Rzeczy, których potrzebujesz

Obrazek

Instrukcje

  • 1

Pobierz zdjęcie osoby poszukiwanej. Spróbuj znaleźć taki, który ma białe tło. Użyj zdjęcia, które ma zbliżenie twarzy. Zapisz to zdjęcie na komputerze.

2

Przejdź do generatora plakatowca poszukiwanego w zasobach. Wyłącz blokadę wyskakujących okienek, które mają przeglądarkę internetową.

3

Kliknij przycisk "Przeglądaj". Zlokalizuj zdjęcie dla poszukiwanego plakatu na komputerze. Kliknij na "Otwórz", aby przesłać zdjęcie.

4

Wpisz nazwę poszukiwanej osoby w polu "Nazwa". Bądź kreatywny i użyj pseudonimu.

5

Przyjmij kwotę na pole "Nagroda". Wpisz ten numer w podanej przestrzeni lub użyj domyślnego adresu 2500 USD.

6

Dodaj przestępstwo do poszukiwanego plakatu. Wstaw tę informację w polu "Wanted For".

7

Wybierz rozmiar zdjęcia. Ustawieniem domyślnym jest "Normalny", ale można go zmienić na "Mały", jeśli chcesz. Spowoduje to mniejszą wersję poszukiwanego plakatu.

8

Kliknij przycisk "Make Wanted Poster", aby utworzyć plakat. Zobacz to w poniższej przestrzeni.

9

Zapisz kopię poszukiwanego plakatu. Kliknij prawym przyciskiem myszy plakat. Wybierz "Zapisz obraz jako". Wybierz plik do zapisania, zmień jego nazwę (jeśli chcesz), a następnie kliknij przycisk "Zapisz".

Wskazówki:

Jeśli potrzebujesz pomysłów, przejrzyj niektóre sugerowane przestępstwa. Kliknij link "Sugerowane przestępstwa" w obszarze "Wanted For", aby wyświetlić dużą listę przestępstw. Każdy z nich jest podzielony na różne kategorie przestępców.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.