Jak robić ubrania dla kotów

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak robić ubrania dla kotów


Koty mogą nie zawsze nosząc ubrania, ale wiele osób będzie tolerowało je przez chwilę. Małe dzieci często lubią ubierać koty i popychać ich w buggy lalek. Jednak nawet koty, które wydają się obojętne, prawdopodobnie zastanawiają się, jak mogą wyjść z tego kłopotu. Jeśli twoje dziecko lubi ubierać kota w swoje codzienne spacery, możesz pomóc, czyniąc z niego jakieś urocze małe ubrania, używając wzorów lalek.

Rzeczy, których potrzebujesz

Materiał

Maszyna do szycia

Nożyczki

Wzór

Proste szpilki

Wątek

Velcro

Żelazo

Instrukcje

Wybierz wzór, który chcesz użyć dla swojego stroju. Wzory lalek dla większych lalek najlepiej sprawdzają się. Wytnij wzór, który będzie używany i przypiąć go do materiału przy użyciu prostych szpilek.

Wytnij kawałki materiału i usuń wzór z materiału. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dołączonymi do wzoru do szycia elementów wraz z maszyną do szycia.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi dodatków, aby upewnić się, że ubrania mają odpowiedni rozmiar. Zwróć uwagę na szczegóły, ponieważ kawałki ubrań lalek są bardzo małe. Zaznacz miejsca z prostymi kołkami, które wymagają rzepów, aby przytrzymać ubranie na kocie.

Otwórz ubranie z prawej strony i naciśnij żelazko. Szyj Velcro w miejscach oznaczonych prostymi kołkami. Strój kitty jest gotowy do noszenia, a Twoje dziecko będzie gotowe ubrać go i odejść.

Wskazówki:

Wzory dla 12-calowych lalek lub większych prac najlepiej dla dorosłych kotów.

Podczas ubierania swojego kota upewnij się, że nie ma nici lub innych części garderoby, które mogą owinąć się wokół jego szyi. Użyj rzepów do szybkiego ucieczki. Jednoczęściowe stroje są najlepszym wyborem.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.