Jak rozjaśnić dywan

Admin 88 Views 0 comments
Advertisement

Jak rozjaśnić dywan


Dywany są dostępne w różnych kolorach i materiałach, aby dać właścicielom domów różne możliwości. Jednakże dywany mogą być dość drogie, a wiele osób nie ma dodatkowych pieniędzy na zakup nowych dywanów. Dlatego też, gdy obszary dywanu stają się ciemne przez plamy, pozostajesz do czynienia z nieprzyjemnymi plamami. Na szczęście, wiele popularnych i tanich przedmiotów gospodarstwa domowego może pomóc rozjaśnić dywan i ukryć ciemne plamy.

Rzeczy, których potrzebujesz

Gumowe rękawiczki

Wiadro

Bielenie chloru

Łyżka

Butelka rozpylająca

Szczotka do szorowania

białe ubrania

Tiosiarczan sodu

Ręcznik

Instrukcje

Daj parę gumowych rękawiczek i otwórz drzwi i okna, aby odprowadzić spaliny. Napełnij wiadro 1 galon ciepłą wodą. Dodaj 1 szklankę wybielacza chloru i wymieszaj dokładnie łyżką. Zwiększ ilość wybielacza dla bardziej dramatycznego efektu rozjaśniającego.

Wlać mieszaninę do butelki rozpylającej. Nasycić obszar dywanu, który chcesz rozjaśniać mieszaniną bielenia. Zetrzeć mieszaninę włóknami dywanowymi za pomocą pędzla. Kontynuuj nanoszenie mieszaniny i szorowanie, aż dywan jest dokładnie nasycony.

Niech mieszanina bielenia zasiądzie na dywaniku, aż osiągniesz pożądany efekt. Zanurzyć czystą, białą szmatę thiosiarczanem sodu i natychmiast zanurzyć wybielacz z dywanu. Tiosiarczan sodu zneutralizuje i zatrzyma proces bielenia. Niektóre marki tiosiarczanu sodu są w postaci sproszkowanej; Przed użyciem wymieszaj z wodą zgodnie z instrukcjami opakowania.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.