Jak rozjaśnić kamerę internetową

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak rozjaśnić kamerę internetową


Cały punkt kamery internetowej jest w stanie widzieć osobę, z którą rozmawiasz i niech cię zobaczą. Gdy obraz nadawany przez aparat jest zbyt ciemny, osoba na końcu wyświetlania nie widzi nic poza cieniami i ciemnymi kształtami. Dowiedz się, jak rozjaśnić obraz z kamery, aby osoby, z którymi rozmawiasz, mogą Cię widzieć.

Rzeczy, których potrzebujesz

2 lampy

Instrukcje

Umieść lampy za i z boku kamery internetowej. W ten sposób rzuca światło na twarz, ale lampy nie będą myć obrazu, ponieważ są za aparatem.

Wyłącz lampy za tobą. Masz problemy z oglądaniem rzeczy, gdy patrzysz w stronę słońca lub żarówki. Twoja kamera ma te same problemy. Nie patrz na światło dzienne.

Otwórz biały ekran na komputerze, aby rozjaśnić twarz. Biały ekran będzie tworzyć najjaśniejsze światło z ekranu komputera i pomoże rozjaśnić obraz z kamery internetowej. Ta opcja najlepiej, gdy lampy nie są dostępne. Otwórz pustą kartę w przeglądarce internetowej lub pusty dokument Notatnika i rozwiń go w pełnym rozmiarze ekranu.

Dostosuj ustawienia kamery internetowej. Ustawienia dostępne dla Ciebie zależy od kamery internetowej, ale wiele z nich oferuje ustawienie "Jasność", którą można zwiększyć, aby rozjaśnić Twoją kamerę internetową. Otwórz program dostarczony z kamerą internetową, a następnie wyszukaj menu "Ustawienia" lub "Opcje". Zwiększ ustawienie "Jasność", dopóki nie rozświetli wystarczająco kamery.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.