Jak rozjaśnić kolory w pralce

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak rozjaśnić kolory w pralce


Mycie ubrania jest podstawowym procesem usuwania zabrudzeń i cząstek z odzieży, które odświeżają je w celu powtarzalnego zużycia. Po wielokrotnym myciu kolory w odzieży mają tendencję do stania się nudne. Niezależnie od tego, czy chcesz rozjaśnić białą bieliznę lub odświeżyć kolory w kolorowych ubraniach, możesz wykonać to zadanie w kilka prostych kroków, nie odchodząc zbytnio od zwykłej rutyny. Dodatkowo, potrzebne składniki często można znaleźć w swojej własnej kuchni.

Rzeczy, których potrzebujesz

1/2 szklanki białego destylowanego octu lub soku z cytryny

Instrukcje

Umieść cały pralkę w białej lub kolorowej odzieży w pralce i rozpocznij cykl prania, jak zwykle.

Dodaj 1/2 szklanki białego octu do cyklu płukania. Upewnij się, że nie przegapisz całego cyklu. Oprócz rozjaśniających kolorów, ocet usuwa resztki detergentu i działa jak statyczny reduktor i środek do zmiękczania tkanin, który usuwa pleśń i pleśń.

Zastąp biały ocet destylowany sokiem z cytryny, jeśli jesteś poza ocetem, ponieważ sok z cytryny rozjaśnia również odzież, gdy jest dodawany do cyklu płukania.

Umieścić ubrania w suszarce lub zawiesić je do wyschnięcia, w zależności od preferencji użytkownika. Efektem końcowym jest jaśniejsze i bardziej miękkie ubranie bez resztek detergentu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.