Jak rozpocząć działalność w The Sims 2

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak rozpocząć działalność w The Sims 2


Jeśli jesteś zmęczony Twoimi Simami, po prostu pracując dla kogoś innego, czemu nie mieć ich do roboty? Pakiet Open for Business umożliwia Simsom możliwość posiadania i obsługi wszystkich gałęzi biznesu od sklepów robotów do salonów fryzjerskich. Jeśli jesteś na wyzwanie, podnieś telefon lub włącz komputer i zacznij!

Rzeczy, których potrzebujesz

The Sims 2

The Sims 2: Otwarte dla Rozwoju Biznesu

Instrukcje

Wybierz miejsce. Po zainstalowaniu rozszerzenia Open for Business wybierz Sim, z którego chcesz rozpocząć działalność. Połączyć je z telefonem lub włączyć komputer i poszukać karty Business. Jeśli chcesz, aby Twój Sim pracował w domu, wybierz kartę "Uruchom domową firmę". Jeśli chcesz, aby kupowali sklep i dojeżdżali do pracy, wybierz opcję "Kup środowisko społeczności", a następnie wybierz sklep, z którym chcesz pracować. "Sklep Corner" jest dobrym miejscem startowym, ponieważ jest bardzo elastyczny, stosunkowo tani i będzie pracował prawie we właściwy sposób. Community Lots zaczynają się od około 30 000 Simoleantów, więc twój Sim może potrzebować trochę oszczędności.

Jak rozpocząć działalność w The Sims 2


Zdecyduj, co chcesz sprzedać. Czy jesteś zainteresowany rozpoczęciem salonu fryzjerskiego? Klub taneczny? Restauracja? Sklep jakiś? Możesz sprzedawać coś z menu Kup, a także fryzjerzy, jedzenie i niektóre rzeczy, które sobie wyrabiują, takie jak roboty, zabawki i aranżacje kwiatów. Kiedy dowiesz się, co chcesz zaoferować, dowiesz się, czego potrzebujesz, aby rozpocząć magazynowanie.

Dostaj podstawowe informacje. Jeśli Twój sklep nie ma już tych rzeczy, musisz kupić: Kasa (lub automat biletowy, jeśli planujesz naliczyć czas spędzony w Twoim zakładzie), Open Sign i dowolny produkt, który planujesz na zapas.

Znajdź kilku pracowników. Możliwe jest prowadzenie sklepu za pomocą pojedynczego Sima, ale całkiem opodatkowanie. Aby pomóc Ci w prowadzeniu rzeczy, możesz wynająć swoich Simów, lub możesz wybrać spośród wybranych Simów do wynajęcia. Jeśli masz zamiar wynająć znajomych Sim'a, porozmawiaj z nimi, a następnie kliknij opcję "Hire" (Wynajem). Jeśli chcesz wybrać pracowników, odebrać telefon, wybierz kartę "Biznes", a następnie "Zatrudnij nowych pracowników". Poszukaj talentów obok potencjalnych pracowników; Oznacza to, że potencjalny wynajem ma umiejętności w pewnym zakresie wiedzy potrzebnej do prowadzenia firmy. Upewnij się, że szukasz odznaki, które są odpowiednie dla Twojej firmy; Dobry fryzjerzy zapewne zrobią dla ubogich sprzedawców.

Otwórz drzwi! Klienci nie rozpoczną się, dopóki nie zmienisz swojego otwartego znaku w celu otwarcia. Kiedy to zrobisz, klienci zaczną się napływać, a Twoja firma zacznie się rozwijać. Pamiętaj, że kiedy zaczynasz, nie dostaniesz wielu klientów; Musisz zbudować swoją reputację.

Wskazówki:

Włącz Sims Porady, aby uzyskać bardziej przydatne wskazówki dotyczące prowadzenia firmy.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.